Fundusze Europejskie
Opcje dostępności Włącz powiększenie czcionki Włącz wysoki kontrast Włącz lektora
Wyszukiwarka Mapa strony
  1. Finał Szlachetnej Paczki w ZSP w Brniu!

Finał Szlachetnej Paczki w ZSP w Brniu!

Finał Szlachetnej Paczki w ZSP w Brniu!

W sobotę 8 grudnia odbył się finał Szlachetnej Paczki w Zespole Szkół Ponadgimnazjalnych w Brniu. Szkoła ta jest pionierem Kampanii Szlachetna Paczka na cały Powiat Dąbrowski i jako pierwsza zyskała Lidera Rejonu - Panią Joannę Janus – pedagoga szkolnego, oraz wolontariuszki wspomagające – uczennice klasy II Technikum Agrobiznesu, Inżynierii Środowiska i Melioracji: Katarzynę Kogut, Natalię Sajdak oraz Marię Chmurę.

Podczas sobotniej akcji finałowej goszczono Darczyńców z Powiatu Dąbrowskiego oraz z Tarnowa, którzy pomogli wszystkim rodzinom (14 rodzin) zakwalifikowanym do udziału w projekcie. To dzięki Darczyńcom kampania przyniosła spodziewane efekty, a rodziny otrzymały konkretną pomoc. Darczyńcy przygotowując rodzinom paczki spełnili ich najważniejsze potrzeby oraz marzenia. Sprawili radość oraz przywrócili rodzinom wiarę w bezinteresowną pomoc drugiego człowieka.

Obdarowane Rodziny składają serdeczne podziękowania wszystkim anonimowym Darczyńcom.
Podziękowania kierują w stronę wolontariuszy: Anny Pasternak, Ewy Pasternak, Sylwii Ryczek, Agnieszki Ruty, Martyny Bartoń oraz Mariusza Wielgusa. Ich wysiłek, trud, zaangażowanie, pozytywna energia i hart ducha przyczyniły się do powodzenia akcji oraz do wielkiej radości obdarowanych.

Dziękujemy wszystkim, którzy włączyli się do tej akcji, Darczyńcom oraz Wolontariuszom. Serdeczne podziękowania składamy na ręce Pana Krzysztofa Zawady za zorganizowanie transportu przy rozwożeniu paczek do rodzin, Pani Małgorzacie Wajda za przygotowanie dla nas banneru informującego o Magazynie Szlachetnej Paczki w Zespole Szkół Ponadgimnazjalnych w Brniu, Państwu Olesiom oraz właścicielom cukierni w Oleśnie za przygotowanie dla darczyńców poczęstunku w postaci słodkich wypieków.

Opracowanie: Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych w Brniu

W sobotę 8 grudnia odbył się finał Szlachetnej Paczki w Zespole Szkół Ponadgimnazjalnych w Brniu. Szkoła ta jest pionierem Kampanii Szlachetna Paczka na cały Powiat Dąbrowski i jako pierwsza zyskała Lidera Rejonu - Panią Joannę Janus – pedagoga szkolnego, oraz wolontariuszki wspomagające – uczennice klasy II Technikum Agrobiznesu, Inżynierii Środowiska i Melioracji: Katarzynę Kogut, Natalię Sajdak oraz Marię Chmurę. Podczas sobotniej akcji finałowej goszczono Darczyńców z Powiatu Dąbrowskiego oraz z Tarnowa, którzy pomogli wszystkim rodzinom (14 rodzin) zakwalifikowanym do udziału w projekcie. To dzięki Darczyńcom kampania przyniosła spodziewane efekty, a rodziny otrzymały konkretną pomoc. Darczyńcy przygotowując rodzinom paczki spełnili ich najważniejsze potrzeby oraz marzenia. Sprawili radość oraz przywrócili rodzinom wiarę w bezinteresowną pomoc drugiego człowieka. Obdarowane Rodziny składają serdeczne podziękowania wszystkim anonimowym Darczyńcom.Podziękowania kierują w stronę wolontariuszy: Anny Pasternak, Ewy Pasternak, Sylwii Ryczek, Agnieszki Ruty, Martyny Bartoń oraz Mariusza Wielgusa. Ich wysiłek, trud, zaangażowanie, pozytywna energia i hart ducha przyczyniły się do powodzenia akcji oraz do wielkiej radości obdarowanych. Dziękujemy wszystkim, którzy włączyli się do tej akcji, Darczyńcom oraz Wolontariuszom. Serdeczne podziękowania składamy na ręce Pana Krzysztofa Zawady za zorganizowanie transportu przy rozwożeniu paczek do rodzin, Pani Małgorzacie Wajda za przygotowanie dla nas banneru informującego o Magazynie Szlachetnej Paczki w Zespole Szkół Ponadgimnazjalnych w Brniu, Państwu Olesiom oraz właścicielom cukierni w Oleśnie za przygotowanie dla darczyńców poczęstunku w postaci słodkich wypieków. Opracowanie: Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych w Brniu