1. Finał V Konkursu „Mistrz ortografii Powiatu Dąbrowskiego”

Finał V Konkursu „Mistrz ortografii Powiatu Dąbrowskiego”

Wyniki klasyfikacji indywidualnej:

I Paweł Szczepański ZSP nr 1 w D.T.
II Małgorzata Janczak ZSP nr 1 w D.T.
III Adrianna Baziak Gimn. w Oleśnie
IV Bartłomiej Wróbel Gimn. w Borkach
V Joanna Snopek ZSP nr 1 w D.T.
VI Jacek Białek ZSP w Brniu
VII Joanna Kupiec Gimn. w Gruszowie Wlk.
VIII Piotr Sowa Gimn. nr 2 w D.T.
IX Rafał Architekt ZSP w Szczucinie
X Anna Lupa Gimn. w Podlipiu
XI Blanka Kotlorz Gimn. nr 2 w D.T.
XII Karolina Rosa Gimn. w Radgoszczy
XIII Barbara Kozik Gimn. nr 1 w D.T.
XIV Piotr Bigos ZSP w Brniu
XV Anna Bączek Gimn. w Szczucinie

Zespołowo:

1. Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych nr 1 w Dąbrowie Tarnowskiej
2. Gimnazjum nr 2 w Dąbrowie Tarnowskiej
Gimnazjum w Oleśnie
3. Gimnazjum w Borkach
Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych w Brniu

Zwycięzcom gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów.

28 maja 2009 roku w Zespole Szkół Ponadgimnazjalnych nr 1 w Dąbrowie Tarnowskiej odbył się finał V edycji konkursu „Mistrz ortografii Powiatu Dąbrowskiego". Do tego etapu przystąpiło 35 uczestników z 4 szkół ponadgimnazjalnych oraz 8 gimnazjalnych. Najlepszymi znawcami zasad ortografii okazali się uczniowie ZSP nr 1 w Dąbrowie Tarnowskiej. Wyniki klasyfikacji indywidualnej: I Paweł Szczepański ZSP nr 1 w D.T.II Małgorzata Janczak ZSP nr 1 w D.T.III Adrianna Baziak Gimn. w OleśnieIV Bartłomiej Wróbel Gimn. w BorkachV Joanna Snopek ZSP nr 1 w D.T.VI Jacek Białek ZSP w BrniuVII Joanna Kupiec Gimn. w Gruszowie Wlk.VIII Piotr Sowa Gimn. nr 2 w D.T.IX Rafał Architekt ZSP w SzczucinieX Anna Lupa Gimn. w PodlipiuXI Blanka Kotlorz Gimn. nr 2 w D.T.XII Karolina Rosa Gimn. w RadgoszczyXIII Barbara Kozik Gimn. nr 1 w D.T.XIV Piotr Bigos ZSP w BrniuXV Anna Bączek Gimn. w Szczucinie Zespołowo: 1. Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych nr 1 w Dąbrowie Tarnowskiej2. Gimnazjum nr 2 w Dąbrowie TarnowskiejGimnazjum w Oleśnie3. Gimnazjum w BorkachZespół Szkół Ponadgimnazjalnych w Brniu Nagrody za estetykę prac otrzymali: Agnieszka Margosiak (Gimn. w Szczucinie) i Adrianna Baziak (Gimn. w Oleśnie) , natomiast na poziomie szkół ponadgimnazjalnych: Anna Bąk (ZSP nr 2 w Dąbrowie T.) oraz Aneta Giera (ZSP w Szczucinie). Gratulacje uczestnikom złożył Sekretarz Powiatu, pan Zdzisław Kogut, który wraz z Dyrektorem ZSP nr 1 w Dąbrowie Tarnowskiej panią Martą Chrabąszcz oraz panią Wicedyrektor Marią Ząbek, wręczył zwycięzcom nagrody.Wszyscy uczestnicy otrzymali okolicznościowe dyplomy oraz książki, natomiast zwycięska drużyna otrzymała puchar. Konkurs zorganizowali nauczyciele języka polskiego: p. Barbara Golemo, p. Danuta Bielaszka, p. Aneta Kukla-Kotapka oraz p. Janusz Lech. Zwycięzcom gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów.