Fundusze Europejskie
Opcje dostępności Włącz powiększenie czcionki Włącz wysoki kontrast Włącz lektora
Wyszukiwarka Mapa strony
  1. Finał VII Spotkania Kultur

Finał VII Spotkania Kultur

Finał VII Spotkania Kultur

  13 lipca br. odbyło się VII Spotkanie Kultur, które zakończyło tegoroczne Dni Dąbrowy Tarnowskiej.

  Koncerty finałowe „Listy śląskich szlagierów” (Teresa Walerjańska, Mona Lisa, Mirosław Szołtysik, zmysłowe tancerki i tancerze, prowadzący z wigorem całość Eugeniusz Witek – Geno) i obchodzącej 15-lecie pracy scenicznej „Golec Uorkiestry” obejrzała rekordowa i stabilna liczbowo widownia (wszystkie miejsca siedzące na placu i wiele stojących było zajętych od godz.15:20 do 22:30), dobrze komponowały się też z ofertą skierowaną do całych rodzin, szczególnie małych dzieci: Małopolski Piknik Europejski z budzącym spore emocje konkursem układania puzzli na czas, atrakcje placu zabaw na łące oraz adresowany do młodzieży występ rockowego zespołu „Sovereign” z pochodzącą z Dąbrowy wokalistką Barbarą Kozik. Nie zabrakło spektakularnego pokazu fajerwerków. Długo po zakończeniu koncertu trwało też rozdawanie autografów przez braci Łukasza i Pawła Golców oraz Edyty Golec.

  Impreza była okazją do podsumowania Dni Dąbrowy Tarnowskiej przez Stanisława Początka Burmistrza Dąbrowy Tarnowskiej i miłych dla gospodarzy komplementów ze strony: Posłanki na Sejm RP Urszuli Augustyn, Wicemarszałka Województwa Małopolskiego Romana Ciepieli oraz Starosty Dąbrowskiego Tadeusza Kwiatkowskiego.

  Koncert odbywał się pod patronatem Burmistrza Dąbrowy Tarnowskiej Stanisława Początka i Starosty Dąbrowskiego Tadeusza Kwiatkowskiego, patronat medialny sprawowali: Polskie Radio Kraków, Radio RDN Małopolska, miesięcznik i portal „Powiśle Dąbrowskie”, portal „E-Kurier Dąbrowski”. Dzięki „Polskiej Gazecie Krakowskiej” i firmie „Topicar” można było sobie zrobić pamiątkową okładkę gazety ze swoim zdjęciem z Dni Dąbrowy. Głównym sponsorem imprezy była Społka INVEST Nieruchomości.

  Święto miasta się zakończyło, ale towarzyszy mu jeszcze III Dąbrowska Noc Bluesowa, która odbędzie się w piątek 18 lipca o godz.21:00 na dziedzińcu Ośrodka Spotkania Kultur - wstęp wolny.

  13 lipca br. odbyło się VII Spotkanie Kultur, które zakończyło tegoroczne Dni Dąbrowy Tarnowskiej.   Koncerty finałowe „Listy śląskich szlagierów” (Teresa Walerjańska, Mona Lisa, Mirosław Szołtysik, zmysłowe tancerki i tancerze, prowadzący z wigorem całość Eugeniusz Witek – Geno) i obchodzącej 15-lecie pracy scenicznej „Golec Uorkiestry” obejrzała rekordowa i stabilna liczbowo widownia (wszystkie miejsca siedzące na placu i wiele stojących było zajętych od godz.15:20 do 22:30), dobrze komponowały się też z ofertą skierowaną do całych rodzin, szczególnie małych dzieci: Małopolski Piknik Europejski z budzącym spore emocje konkursem układania puzzli na czas, atrakcje placu zabaw na łące oraz adresowany do młodzieży występ rockowego zespołu „Sovereign” z pochodzącą z Dąbrowy wokalistką Barbarą Kozik. Nie zabrakło spektakularnego pokazu fajerwerków. Długo po zakończeniu koncertu trwało też rozdawanie autografów przez braci Łukasza i Pawła Golców oraz Edyty Golec.   Impreza była okazją do podsumowania Dni Dąbrowy Tarnowskiej przez Stanisława Początka Burmistrza Dąbrowy Tarnowskiej i miłych dla gospodarzy komplementów ze strony: Posłanki na Sejm RP Urszuli Augustyn, Wicemarszałka Województwa Małopolskiego Romana Ciepieli oraz Starosty Dąbrowskiego Tadeusza Kwiatkowskiego.   Koncert odbywał się pod patronatem Burmistrza Dąbrowy Tarnowskiej Stanisława Początka i Starosty Dąbrowskiego Tadeusza Kwiatkowskiego, patronat medialny sprawowali: Polskie Radio Kraków, Radio RDN Małopolska, miesięcznik i portal „Powiśle Dąbrowskie”, portal „E-Kurier Dąbrowski”. Dzięki „Polskiej Gazecie Krakowskiej” i firmie „Topicar” można było sobie zrobić pamiątkową okładkę gazety ze swoim zdjęciem z Dni Dąbrowy. Głównym sponsorem imprezy była Społka INVEST Nieruchomości.   Święto miasta się zakończyło, ale towarzyszy mu jeszcze III Dąbrowska Noc Bluesowa, która odbędzie się w piątek 18 lipca o godz.21:00 na dziedzińcu Ośrodka Spotkania Kultur - wstęp wolny.
tel. 14 642 24 31
kontakt
Projekt i wykonanie: i-t.pl
Dostępność cyfrowa
i zgodność ze standardem WCAG