Fundusze Europejskie
Opcje dostępności Włącz powiększenie czcionki Włącz wysoki kontrast Włącz lektora
Wyszukiwarka Mapa strony
  1. Finał WOŚP na terenie Powiśla bez incydentów. Dąbrowscy policjanci zaprezentowali uczestnikom sprzęt policyjny.

Finał WOŚP na terenie Powiśla bez incydentów. Dąbrowscy policjanci zaprezentowali uczestnikom sprzęt policyjny.

Finał WOŚP na terenie Powiśla bez incydentów. Dąbrowscy policjanci zaprezentowali uczestnikom sprzęt policyjny.

  W minioną niedzielę 11 stycznia br. odbył się 23 Finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. 

  Wraz z WOŚP zagrali dąbrowscy policjanci, którzy przez cały dzień dbali o bezpieczeństwo kwestujących oraz osób biorących udział w imprezach towarzyszących Dąbrowskiemu Finałowi WOŚP. W tym roku na terenie powiatu dąbrowskiego nie odnotowano żadnych incydentów mających związek z kwestowaniem na rzecz WOŚP przez wolontariuszy. Finał WOŚP na Powiślu Dąbrowskim przebiegł spokojnie i bez zakłóceń.

  Dąbrowscy policjanci wzięli również aktywny udział w WOŚP. W budynku Dąbrowskiego Domu Kultury, gdzie odbywały się koncerty sierż. sztab. Agata Bulwa oraz  podkom. Jarosław Kmieć zaprezentowali uczestnikom sprzęt policyjny,  w tym m.in. laserowy miernik prędkości oraz urządzenia do badania stanu trzeźwości. Uczestnicy mieli również możliwość dokonania badania na stan trzeźwości. Były również mini konkursy dla najmłodszych uczestników na temat bezpieczeństwa w ruchu drogowym. Za udział w konkursie dzieci otrzymywały materiały profilaktyczne oraz elementy odblaskowe. 

  W minioną niedzielę 11 stycznia br. odbył się 23 Finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy.    Wraz z WOŚP zagrali dąbrowscy policjanci, którzy przez cały dzień dbali o bezpieczeństwo kwestujących oraz osób biorących udział w imprezach towarzyszących Dąbrowskiemu Finałowi WOŚP. W tym roku na terenie powiatu dąbrowskiego nie odnotowano żadnych incydentów mających związek z kwestowaniem na rzecz WOŚP przez wolontariuszy. Finał WOŚP na Powiślu Dąbrowskim przebiegł spokojnie i bez zakłóceń.   Dąbrowscy policjanci wzięli również aktywny udział w WOŚP. W budynku Dąbrowskiego Domu Kultury, gdzie odbywały się koncerty sierż. sztab. Agata Bulwa oraz  podkom. Jarosław Kmieć zaprezentowali uczestnikom sprzęt policyjny,  w tym m.in. laserowy miernik prędkości oraz urządzenia do badania stanu trzeźwości. Uczestnicy mieli również możliwość dokonania badania na stan trzeźwości. Były również mini konkursy dla najmłodszych uczestników na temat bezpieczeństwa w ruchu drogowym. Za udział w konkursie dzieci otrzymywały materiały profilaktyczne oraz elementy odblaskowe.