1. Finał WOŚP na terenie Powiśla bez incydentów. Dąbrowscy policjanci zaprezentowali uczestnikom sprzęt policyjny.

W minioną niedzielę 11 stycznia br. odbył się 23 Finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy.    Wraz z WOŚP zagrali dąbrowscy policjanci, którzy przez cały dzień dbali o bezpieczeństwo kwestujących oraz osób biorących udział w imprezach towarzyszących Dąbrowskiemu Finałowi WOŚP. W tym roku na terenie powiatu dąbrowskiego nie odnotowano żadnych incydentów mających związek z kwestowaniem na rzecz WOŚP przez wolontariuszy. Finał WOŚP na Powiślu Dąbrowskim przebiegł spokojnie i bez zakłóceń.   Dąbrowscy policjanci wzięli również aktywny udział w WOŚP. W budynku Dąbrowskiego Domu Kultury, gdzie odbywały się koncerty sierż. sztab. Agata Bulwa oraz  podkom. Jarosław Kmieć zaprezentowali uczestnikom sprzęt policyjny,  w tym m.in. laserowy miernik prędkości oraz urządzenia do badania stanu trzeźwości. Uczestnicy mieli również możliwość dokonania badania na stan trzeźwości. Były również mini konkursy dla najmłodszych uczestników na temat bezpieczeństwa w ruchu drogowym. Za udział w konkursie dzieci otrzymywały materiały profilaktyczne oraz elementy odblaskowe.