1. FIO MAŁOPOLSKA LOKALNIE – zaproszenie na seminarium

FIO MAŁOPOLSKA LOKALNIE – zaproszenie na seminarium

Źródło: Stowarzyszenie Forum Oświatowe "KLUCZE"

Fundacja Biuro Inicjatyw Społecznych wraz z Stowarzyszeniem Forum Oświatowe Klucze przygotowała dla mieszkańców i młodych organizacji pozarządowych z terenu województwa małopolskiego konkurs na mikrodotacje / dofinansowanie przedsięwzięć do 5 000,00 zł. Jeśli macie interesujący pomysł na działanie w Waszej społeczności, ale nie macie pieniędzy, żeby go zrealizować, a może dopiero założyliście swoją organizację i nie wiecie skąd wziąć środki na podjęcie pierwszych kroków - odpowiedzią na te potrzeby może stać się konkurs FIO Małopolska Lokalnie. Więcej informacji na temat tegorocznej edycji konkursu i zasad ubiegania się o dofinansowanie będzie można uzyskać na seminarium informacyjno-promocyjnym, które odbędzie się 25 lutego 2020 roku (wtorek), godz. 16:00 w Starostwie Powiatowym w Dąbrowie Tarnowskiej, ul. Berka Joselewicza 5 (parter – sala narad). Źródło: Stowarzyszenie Forum Oświatowe "KLUCZE"