Fundusze Europejskie
Opcje dostępności Włącz powiększenie czcionki Włącz wysoki kontrast Włącz lektora
Wyszukiwarka Mapa strony
  1. FIO Małopolska Lokalnie – zaproszenie na spotkanie informacyjne

FIO Małopolska Lokalnie – zaproszenie na spotkanie informacyjne

FIO Małopolska Lokalnie – zaproszenie na spotkanie informacyjne

Stowarzyszenie Forum Oświatowe KLUCZE zaprasza grupy nieformalne oraz młode organizacje pozarządowe (zarejestrowane maksymalnie 18 miesięcy temu) zainteresowane pozyskaniem mikrodotacji na inicjatywy lokalne lub rozwój organizacji do udziału w spotkaniu informacyjnym organizowanym w dniu 5 sierpnia 2014 r. (wtorek) o godz. 14:00 w Starostwie Powiatowym w Dąbrowie Tarnowskiej.

Podczas spotkania dowiesz się:

- kto może ubiegać się o mikrodotację?

- na jakie działania można przeznaczyć mikrodotację?

- jakiej wielkości mikrodotację można otrzymać?

- jakie koszty mogą być finansowane z mikrodotacji, a jakie nie?

- czy trzeba mieć wkład własny?

- jak ubiegać się o mikrodotację?

- na jakie wsparcie mogą liczyć młode organizacje pozarządowe i grupy nieformalne ubiegające się o mikrodotację?

Zainteresowani udziałem w spotkaniu proszeni są o dokonanie telefonicznego zgłoszenia pod nr 530-980-480 lub za pośrednictwem poczty elektronicznej na adres: anna.konieczniak@malopolskalokalnie.pl

FIO Małopolska Lokalnie jest programem wsparcia skierowanym do działających na terenie województwa małopolskiego:

- młodych organizacji pozarządowych, zarejestrowanych nie wcześniej niż 18 miesięcy przed złożeniem wniosku o mikrodotację,

- grup nieformalnych, w skład których wchodzić muszą co najmniej 3 osoby, chcące zrealizować wspólnie projekt,

- grup samopomocowych, składających się z minimum 3 osób, działających na rzecz rozwiązania problemu, który ich dotyka.

Program powstał z inicjatywy czterech organizacji pozarządowych: Fundacji Biuro Inicjatyw Społecznych, Stowarzyszenia Forum Oświatowe Klucze, Fundacji Sztuki, Przygody i Przyjemności ARTS oraz Babiogórskiego Stowarzyszenia Zielona Linia.

W ramach FIO Małopolska Lokalnie organizacje, grupy nieformalne oraz samopomocowe mogą otrzymać mikrodotację w wysokości od 2.000 zł do 5.000 zł.

 

Stowarzyszenie Forum Oświatowe KLUCZE zaprasza grupy nieformalne oraz młode organizacje pozarządowe (zarejestrowane maksymalnie 18 miesięcy temu) zainteresowane pozyskaniem mikrodotacji na inicjatywy lokalne lub rozwój organizacji do udziału w spotkaniu informacyjnym organizowanym w dniu 5 sierpnia 2014 r. (wtorek) o godz. 14:00 w Starostwie Powiatowym w Dąbrowie Tarnowskiej. Podczas spotkania dowiesz się: - kto może ubiegać się o mikrodotację? - na jakie działania można przeznaczyć mikrodotację? - jakiej wielkości mikrodotację można otrzymać? - jakie koszty mogą być finansowane z mikrodotacji, a jakie nie? - czy trzeba mieć wkład własny? - jak ubiegać się o mikrodotację? - na jakie wsparcie mogą liczyć młode organizacje pozarządowe i grupy nieformalne ubiegające się o mikrodotację? Zainteresowani udziałem w spotkaniu proszeni są o dokonanie telefonicznego zgłoszenia pod nr 530-980-480 lub za pośrednictwem poczty elektronicznej na adres: anna.konieczniak@malopolskalokalnie.pl FIO Małopolska Lokalnie jest programem wsparcia skierowanym do działających na terenie województwa małopolskiego: - młodych organizacji pozarządowych, zarejestrowanych nie wcześniej niż 18 miesięcy przed złożeniem wniosku o mikrodotację, - grup nieformalnych, w skład których wchodzić muszą co najmniej 3 osoby, chcące zrealizować wspólnie projekt, - grup samopomocowych, składających się z minimum 3 osób, działających na rzecz rozwiązania problemu, który ich dotyka. Program powstał z inicjatywy czterech organizacji pozarządowych: Fundacji Biuro Inicjatyw Społecznych, Stowarzyszenia Forum Oświatowe Klucze, Fundacji Sztuki, Przygody i Przyjemności ARTS oraz Babiogórskiego Stowarzyszenia Zielona Linia. W ramach FIO Małopolska Lokalnie organizacje, grupy nieformalne oraz samopomocowe mogą otrzymać mikrodotację w wysokości od 2.000 zł do 5.000 zł.  
tel. 14 642 24 31
kontakt
Projekt i wykonanie: i-t.pl
Dostępność cyfrowa
i zgodność ze standardem WCAG