1. FIO Małopolska Lokalnie – zaproszenie na spotkanie informacyjne

FIO Małopolska Lokalnie – zaproszenie na spotkanie informacyjne

Podczas spotkania dowiesz się:

- kto może ubiegać się o mikrodotację?

- na jakie działania można przeznaczyć mikrodotację?

- jakiej wielkości mikrodotację można otrzymać?

- jakie koszty mogą być finansowane z mikrodotacji, a jakie nie?

- czy trzeba mieć wkład własny?

- jak ubiegać się o mikrodotację?

Stowarzyszenie Forum Oświatowe KLUCZE zaprasza grupy nieformalne oraz młode organizacje pozarządowe (zarejestrowane maksymalnie 18 miesięcy temu) zainteresowane pozyskaniem mikrodotacji na inicjatywy lokalne lub rozwój organizacji do udziału w spotkaniu informacyjnym organizowanym w dniu 5 sierpnia 2014 r. (wtorek) o godz. 14:00 w Starostwie Powiatowym w Dąbrowie Tarnowskiej. Podczas spotkania dowiesz się: - kto może ubiegać się o mikrodotację? - na jakie działania można przeznaczyć mikrodotację? - jakiej wielkości mikrodotację można otrzymać? - jakie koszty mogą być finansowane z mikrodotacji, a jakie nie? - czy trzeba mieć wkład własny? - jak ubiegać się o mikrodotację? - na jakie wsparcie mogą liczyć młode organizacje pozarządowe i grupy nieformalne ubiegające się o mikrodotację? Zainteresowani udziałem w spotkaniu proszeni są o dokonanie telefonicznego zgłoszenia pod nr 530-980-480 lub za pośrednictwem poczty elektronicznej na adres: anna.konieczniak@malopolskalokalnie.pl FIO Małopolska Lokalnie jest programem wsparcia skierowanym do działających na terenie województwa małopolskiego: - młodych organizacji pozarządowych, zarejestrowanych nie wcześniej niż 18 miesięcy przed złożeniem wniosku o mikrodotację, - grup nieformalnych, w skład których wchodzić muszą co najmniej 3 osoby, chcące zrealizować wspólnie projekt, - grup samopomocowych, składających się z minimum 3 osób, działających na rzecz rozwiązania problemu, który ich dotyka. Program powstał z inicjatywy czterech organizacji pozarządowych: Fundacji Biuro Inicjatyw Społecznych, Stowarzyszenia Forum Oświatowe Klucze, Fundacji Sztuki, Przygody i Przyjemności ARTS oraz Babiogórskiego Stowarzyszenia Zielona Linia. W ramach FIO Małopolska Lokalnie organizacje, grupy nieformalne oraz samopomocowe mogą otrzymać mikrodotację w wysokości od 2.000 zł do 5.000 zł.