Fundusze Europejskie
Opcje dostępności Włącz powiększenie czcionki Włącz wysoki kontrast Włącz lektora
Wyszukiwarka Mapa strony
  1. Football Academy Dąbrowa Tarnowska ma już 3 lata

Football Academy Dąbrowa Tarnowska ma już 3 lata

Football Academy Dąbrowa Tarnowska ma już 3 lata

10 września 2016 r. na Parafialnym Ośrodku Sportu i Rekreacji w Dąbrowie Tarnowskiej odbyły się III urodziny szkółki Football Academy. Uczestnicy spędzili ten dzień w rodzinnej i przyjaznej atmosferze, zjedli pyszny tort w kształcie boiska sportowego oraz odśpiewali gromkie sto lat. Młodym zawodnikom wręczono okazałe, przygotowane specjalnie na tę okazję, puchary. Uhonorowano także wzorowych rodziców.

W tym roku Gośćmi Honorowi byli wszyscy Rodzice zawodników FA, a także Kierownik Referatu Kultury Fizycznej i Sportu Urzędu Miejskiego w Dąbrowie Tarnowskiej Witold Reczek, który w imieniu Burmistrza Dąbrowy Tarnowskiej Krzysztofa Kaczmarskiego pogratulował całej społeczności Football Academy osiągniętych sukcesów sportowych, doskonałego pomysłu zagospodarowywania czasu dla najmłodszych mieszkańców naszego miasta, a także życzył dalszego rozwoju.

Kolejnym etapem uroczystości były konkursy sprawnościowe pod tytułem „Mama, Tata i Ja". Konkurencje nie były łatwe, ale doświadczenie z ubiegłych lat powodowało, że rodzice w tym roku znakomicie przygotowali formę i pokazali, że nie są im obce ćwiczenia. Po uśmiechniętych twarzach rodziców i dzieci sądzić można, że zabawa była przednia. Tytuł najsprawniejszej rodziny FA zdobył Jakub Zając wraz z tatą. Na koniec, jak nakazywała już przyjęta tradycja, został rozegrany mecz Rodzice - Dzieci FA.

Organizatorzy składają serdeczne podziękowania wszystkim odpowiedzialnym za pomoc w przygotowaniu uroczystości oraz wsparcie.

AW/mags

10 września 2016 r. na Parafialnym Ośrodku Sportu i Rekreacji w Dąbrowie Tarnowskiej odbyły się III urodziny szkółki Football Academy. Uczestnicy spędzili ten dzień w rodzinnej i przyjaznej atmosferze, zjedli pyszny tort w kształcie boiska sportowego oraz odśpiewali gromkie sto lat. Młodym zawodnikom wręczono okazałe, przygotowane specjalnie na tę okazję, puchary. Uhonorowano także wzorowych rodziców. W tym roku Gośćmi Honorowi byli wszyscy Rodzice zawodników FA, a także Kierownik Referatu Kultury Fizycznej i Sportu Urzędu Miejskiego w Dąbrowie Tarnowskiej Witold Reczek, który w imieniu Burmistrza Dąbrowy Tarnowskiej Krzysztofa Kaczmarskiego pogratulował całej społeczności Football Academy osiągniętych sukcesów sportowych, doskonałego pomysłu zagospodarowywania czasu dla najmłodszych mieszkańców naszego miasta, a także życzył dalszego rozwoju. Kolejnym etapem uroczystości były konkursy sprawnościowe pod tytułem „Mama, Tata i Ja". Konkurencje nie były łatwe, ale doświadczenie z ubiegłych lat powodowało, że rodzice w tym roku znakomicie przygotowali formę i pokazali, że nie są im obce ćwiczenia. Po uśmiechniętych twarzach rodziców i dzieci sądzić można, że zabawa była przednia. Tytuł najsprawniejszej rodziny FA zdobył Jakub Zając wraz z tatą. Na koniec, jak nakazywała już przyjęta tradycja, został rozegrany mecz Rodzice - Dzieci FA. Organizatorzy składają serdeczne podziękowania wszystkim odpowiedzialnym za pomoc w przygotowaniu uroczystości oraz wsparcie. AW/mags