Fundusze Europejskie
Opcje dostępności Włącz powiększenie czcionki Włącz wysoki kontrast Włącz lektora
Wyszukiwarka Mapa strony
  1. Football Academy Dąbrowa Tarnowska z certyfikatem PZPN

Football Academy Dąbrowa Tarnowska z certyfikatem PZPN

Football Academy Dąbrowa Tarnowska z certyfikatem PZPN

Miło nam poinformować, że szkółka piłkarska UKS Football Academy Dąbrowa Tarnowska otrzymała Brązowy Certyfikat Szkółek Piłkarskich przyznany przez Polski Związek Piłki Nożnej i jest jedyną  certyfikowana szkółką w powiecie dąbrowskim.

Fundamentalnym założeniem Programu Certyfikacji Szkółek Piłkarskich PZPN jest podniesienie i ujednolicenie poziomu szkoleniowego w szkółkach piłkarskich. Dzięki Programowi Certyfikacji Szkółek rodzice i dzieci grające w piłkę nożną uzyskają pewność, że certyfikowana szkółka piłkarska spełnia standardy szkoleniowe, jest bezpieczna, a jej kadra ma kwalifikacje niezbędne do tego, aby szkolić zawodników. Jednym z najważniejszych celów programu jest także rozszerzenie dostępu do nowoczesnego treningu , dotarcie do najmłodszych z profesjonalnym szkoleniem.

Wysokie standardy przyjęte w Programie Certyfikacji gwarantują, że szkółka piłkarska z certyfikatem uzyska przewagę rynkową poprzez unikalne wyróżnienie współpracy z Polskim Związkiem Piłki Nożnej.

Football Academy Dąbrowa Tarnowska/gd

Miło nam poinformować, że szkółka piłkarska UKS Football Academy Dąbrowa Tarnowska otrzymała Brązowy Certyfikat Szkółek Piłkarskich przyznany przez Polski Związek Piłki Nożnej i jest jedyną  certyfikowana szkółką w powiecie dąbrowskim. Fundamentalnym założeniem Programu Certyfikacji Szkółek Piłkarskich PZPN jest podniesienie i ujednolicenie poziomu szkoleniowego w szkółkach piłkarskich. Dzięki Programowi Certyfikacji Szkółek rodzice i dzieci grające w piłkę nożną uzyskają pewność, że certyfikowana szkółka piłkarska spełnia standardy szkoleniowe, jest bezpieczna, a jej kadra ma kwalifikacje niezbędne do tego, aby szkolić zawodników. Jednym z najważniejszych celów programu jest także rozszerzenie dostępu do nowoczesnego treningu , dotarcie do najmłodszych z profesjonalnym szkoleniem. Wysokie standardy przyjęte w Programie Certyfikacji gwarantują, że szkółka piłkarska z certyfikatem uzyska przewagę rynkową poprzez unikalne wyróżnienie współpracy z Polskim Związkiem Piłki Nożnej. Football Academy Dąbrowa Tarnowska/gd