Fundusze Europejskie
Opcje dostępności Włącz powiększenie czcionki Włącz wysoki kontrast Włącz lektora
Wyszukiwarka Mapa strony
  1. FOR SALE ... sprzedali się najlepiej !

FOR SALE ... sprzedali się najlepiej !

FOR SALE ... sprzedali się najlepiej !

W Tarnowskim Teatrze zakończył się dzisiaj XX Wojewódzki Przegląd Talentów Muzycznych organizowany przez I Liceum Ogólnokształcące w Tarnowie . Tegoroczna, jubileuszowa edycja zgromadziła na starcie 22 wykonawców z Tarnowa, Żabna, Brzeska, Krakowa, Wadowic i Piekar. I nagrodę zdobył zespół FOR SALE (na zdj.), którego członkowie (nagradzani i wyróżniani również solowo) uczą się na co dzień w budynku szkolnym organizatora przeglądu. Nagrodę publiczności otrzymał zespół HARD KNOX.

Jury pod przewodnictwem Marty Półtorak z dużym przekonaniem przyznało najwyższe miejsce softrockowemu zespołowi z I LO, który stanowią: Joanna Sas - voc. (laureatka II Nagrody sprzed roku, jako solistka) , Michał Przerwa - Tetmajer - git. (zdobywca również III nagrody tegorocznego Przeglądu, w kategorii solowej), Łukasz Drwal - bass, Miłosz Mikrut - perc., Grzegorz Gawlik- keyb.

II miejsce przyznano Marcie Florek z LO w Centrum Edukacji w Piekarach. IV nagrodę zdobył uczeń II LO w Tarnowie Jakub Skoczeń a piąte - zespół FRUSTRACJA z Zespołu Szkół Ponadgimnazjalnych w Brzesku.
Nagrody wręczali laureatom wicewojewoda Ryszard Półtorak, wiceprezydent Tarnowa Andrzej Sasak, szef delegatury Małopolskiego Kuratorium Oświaty - Wojciech Magdoń, dyrektor I LO - Jerzy Kobielski oraz Wiesław Rejkowicz - pedagog z I LO, od wielu lat główny organizator i "dobry duch" tej zasłużonej imprezy.

Pokonkursowe zmagania i Koncert Laureatów uświetniły m.in. występy laureatki I Nagrody XIX Przeglądu - Sylwii Skowron oraz laureata XII Przeglądu - zespołu wokalnego MONK. Na scenie zaprezentował się również Tarnowski Chór Gospel i zespół taneczny "Honoratki".

Obfity fotoreportaż z imprezy oraz lista dodatkowo wyróżnionych pojawi się na stronach naszego portalu w najbliższych dniach.

Źródło: Okay

W Tarnowskim Teatrze zakończył się dzisiaj XX Wojewódzki Przegląd Talentów Muzycznych organizowany przez I Liceum Ogólnokształcące w Tarnowie . Tegoroczna, jubileuszowa edycja zgromadziła na starcie 22 wykonawców z Tarnowa, Żabna, Brzeska, Krakowa, Wadowic i Piekar. I nagrodę zdobył zespół FOR SALE (na zdj.), którego członkowie (nagradzani i wyróżniani również solowo) uczą się na co dzień w budynku szkolnym organizatora przeglądu. Nagrodę publiczności otrzymał zespół HARD KNOX. Jury pod przewodnictwem Marty Półtorak z dużym przekonaniem przyznało najwyższe miejsce softrockowemu zespołowi z I LO, który stanowią: Joanna Sas - voc. (laureatka II Nagrody sprzed roku, jako solistka) , Michał Przerwa - Tetmajer - git. (zdobywca również III nagrody tegorocznego Przeglądu, w kategorii solowej), Łukasz Drwal - bass, Miłosz Mikrut - perc., Grzegorz Gawlik- keyb. II miejsce przyznano Marcie Florek z LO w Centrum Edukacji w Piekarach. IV nagrodę zdobył uczeń II LO w Tarnowie Jakub Skoczeń a piąte - zespół FRUSTRACJA z Zespołu Szkół Ponadgimnazjalnych w Brzesku.Nagrody wręczali laureatom wicewojewoda Ryszard Półtorak, wiceprezydent Tarnowa Andrzej Sasak, szef delegatury Małopolskiego Kuratorium Oświaty - Wojciech Magdoń, dyrektor I LO - Jerzy Kobielski oraz Wiesław Rejkowicz - pedagog z I LO, od wielu lat główny organizator i "dobry duch" tej zasłużonej imprezy. Pokonkursowe zmagania i Koncert Laureatów uświetniły m.in. występy laureatki I Nagrody XIX Przeglądu - Sylwii Skowron oraz laureata XII Przeglądu - zespołu wokalnego MONK. Na scenie zaprezentował się również Tarnowski Chór Gospel i zespół taneczny "Honoratki". Obfity fotoreportaż z imprezy oraz lista dodatkowo wyróżnionych pojawi się na stronach naszego portalu w najbliższych dniach. Źródło: Okay