Fundusze Europejskie
Opcje dostępności Włącz powiększenie czcionki Włącz wysoki kontrast Włącz lektora
Wyszukiwarka Mapa strony
  1. Fundusze Norweskie dla Organizacji Pozarządowych (FOP). Przewodnik po procedurach konkursowych

Fundusze Norweskie dla Organizacji Pozarządowych (FOP). Przewodnik po procedurach konkursowych

Fundusze Norweskie dla NGO. Jakie działania będą dotowane? Jak pokonać zawiłości procedury konkursowej? Czy konieczne są zabezpieczenia umowy? Na te i na inne „trudne pytania” pomaga odpowiedzieć przewodnik po Funduszach Norweskich dla Organizacji Pozarządowych.

Przewodnik został opracowany przez ekspertów Fundacji Inicjatyw Społeczno – Ekonomicznych. Można w nim znaleźć odpowiedzi na najważniejsze pytania dotyczące procedury uzyskiwania dotacji z Funduszy Norweskich dla Organizacji Pozarządowych (FOP).

Przewodnik po procedurach konkursowych


W ramach Mechanizmu Finansowego Europejskiego Obszaru Gospodarczego (EOG) i Norweskiego Mechanizmu Finansowego został ustanowiony Fundusz dla Organizacji Pozarządowych (FOP), który przeznaczony jest dla organizacji pozarządowych na realizację przedsięwzięć o charakterze niedochodowym, przyczyniających się do zmniejszania różnic ekonomicznych i społecznych w obrębie EOG, zwiększenia roli społeczeństwa obywatelskiego.

Źródło: www.bezrobocie.org.pl

Fundusze Norweskie dla NGO. Jakie działania będą dotowane? Jak pokonać zawiłości procedury konkursowej? Czy konieczne są zabezpieczenia umowy? Na te i na inne „trudne pytania” pomaga odpowiedzieć przewodnik po Funduszach Norweskich dla Organizacji Pozarządowych. Przewodnik został opracowany przez ekspertów Fundacji Inicjatyw Społeczno – Ekonomicznych. Można w nim znaleźć odpowiedzi na najważniejsze pytania dotyczące procedury uzyskiwania dotacji z Funduszy Norweskich dla Organizacji Pozarządowych (FOP). Przewodnik po procedurach konkursowych W ramach Mechanizmu Finansowego Europejskiego Obszaru Gospodarczego (EOG) i Norweskiego Mechanizmu Finansowego został ustanowiony Fundusz dla Organizacji Pozarządowych (FOP), który przeznaczony jest dla organizacji pozarządowych na realizację przedsięwzięć o charakterze niedochodowym, przyczyniających się do zmniejszania różnic ekonomicznych i społecznych w obrębie EOG, zwiększenia roli społeczeństwa obywatelskiego. Źródło: www.bezrobocie.org.pl