1. Fundusze unijne dla organizacji pozarządowych

Fundusze unijne dla organizacji pozarządowych

W dniu 28 stycznia br. o godz. 14:00 w sali obrad Starostwa Powiatowego w Dąbrowie Tarnowskiej odbędzie się spotkanie dla przedstawicieli organizacji pozarządowych z pracownikami Regionalnego Ośrodka Europejskiego Funduszu Społecznego (EFS) w Tarnowie. Informacje przekazane podczas spotkania będą dotyczyć możliwości ubiegania się i pozyskiwania w 2011 grantów m.in. z Programu Operacyjnego Kapitał Ludzki. Zapraszamy !