Fundusze Europejskie
Opcje dostępności Włącz powiększenie czcionki Włącz wysoki kontrast Włącz lektora
Wyszukiwarka Mapa strony
  1. Głosujmy na Piekarnię Zdanowskich w rankingu ZUMI

Głosujmy na Piekarnię Zdanowskich w rankingu ZUMI

Głosujmy na Piekarnię Zdanowskich w rankingu ZUMI

  Trwa obecnie ranking pn. „Najlepszy chleb w Polsce 2014” organizowany przez Zumi.

  Serdecznie zapraszamy do oddawania głosów na naszą lokalną Piekarnię Zdanowskich z Dąbrowy Tarnowskiej, która wygrała w lipcu br. w plebiscycie Gazety Krakowskiej na najpopularniejsza piekarnię w regionie.

  Piekarnia Zdanowskich funkcjonuje na rynku lokalnym od 1928 roku. Piekarnia korzysta ze starej, tradycyjnej receptury, sprzed 90 lat. Nie stosuje się tutaj żadnych środków chemicznych, spulchniających czy smakowych.  W piekarni stawia się na jakość, stąd ilość wyprodukowanego pieczywa jest ograniczona.  W ofercie piekarni znajdują m.in. chleby: wiejski, razowy, pszenny, graham i cebulowy, obwarzanki, rogaliki, solodrągi i kajzerki. Na Wielkanoc w piekarni dodatkowo można kupić chlebowe baranki, a na Boże Narodzenie strudle.

Jak zagłosować:

Wejdź w Google, wpisz najlepszy chleb.zumi.pl, w wyszukiwarce wpisz Zdanowski i oddaj swój głos lub kliknij w link znajdujący się poniżej:

http://najlepszychleb.zumi.pl/

Głosowanie trwa jeszcze 3 dni!

Serdecznie zapraszamy do zagłosowania na naszą lokalną piekarnię!!!

  Trwa obecnie ranking pn. „Najlepszy chleb w Polsce 2014” organizowany przez Zumi.   Serdecznie zapraszamy do oddawania głosów na naszą lokalną Piekarnię Zdanowskich z Dąbrowy Tarnowskiej, która wygrała w lipcu br. w plebiscycie Gazety Krakowskiej na najpopularniejsza piekarnię w regionie.   Piekarnia Zdanowskich funkcjonuje na rynku lokalnym od 1928 roku. Piekarnia korzysta ze starej, tradycyjnej receptury, sprzed 90 lat. Nie stosuje się tutaj żadnych środków chemicznych, spulchniających czy smakowych.  W piekarni stawia się na jakość, stąd ilość wyprodukowanego pieczywa jest ograniczona.  W ofercie piekarni znajdują m.in. chleby: wiejski, razowy, pszenny, graham i cebulowy, obwarzanki, rogaliki, solodrągi i kajzerki. Na Wielkanoc w piekarni dodatkowo można kupić chlebowe baranki, a na Boże Narodzenie strudle. Jak zagłosować: Wejdź w Google, wpisz najlepszy chleb.zumi.pl, w wyszukiwarce wpisz Zdanowski i oddaj swój głos lub kliknij w link znajdujący się poniżej: http://najlepszychleb.zumi.pl/ Głosowanie trwa jeszcze 3 dni! Serdecznie zapraszamy do zagłosowania na naszą lokalną piekarnię!!!