Fundusze Europejskie
Opcje dostępności Włącz powiększenie czcionki Włącz wysoki kontrast Włącz lektora
Wyszukiwarka Mapa strony
  1. "Gala Dobrych Serc" Akademi Sukcesu

"Gala Dobrych Serc" Akademi Sukcesu

25 listopada w Domu Weselnym Cristal Gruszowie Małym odbyła się Gala Dobrych Serc. Dochód z tego wyjątkowego wydarzenia zostanie przekazany na utworzenie Zakładu Aktywności Zawodowej dla osób niepełnosprawnych w naszym powiecie.

Bal został zorganizowany przez Stowarzyszenie Akademia Sukcesu „AS”. To organizacja pozarządowa, której głównym celem jest aktywizacja zawodowa osób niepełnosprawnych oraz promowanie ich zatrudnienia w środowisku społecznym.

Oprawę muzyczną zapewnił Zespół RIVIA, a fotograficzną Mateusz Baka.

W gali uczestniczył Wicestarosta Dąbrowski Krzysztof Bryk.

25 listopada w Domu Weselnym Cristal Gruszowie Małym odbyła się Gala Dobrych Serc. Dochód z tego wyjątkowego wydarzenia zostanie przekazany na utworzenie Zakładu Aktywności Zawodowej dla osób niepełnosprawnych w naszym powiecie. Bal został zorganizowany przez Stowarzyszenie Akademia Sukcesu „AS”. To organizacja pozarządowa, której głównym celem jest aktywizacja zawodowa osób niepełnosprawnych oraz promowanie ich zatrudnienia w środowisku społecznym. Oprawę muzyczną zapewnił Zespół RIVIA, a fotograficzną Mateusz Baka. W gali uczestniczył Wicestarosta Dąbrowski Krzysztof Bryk. fot. Mateusz Baka
tel. 14 642 24 31
kontakt
Projekt i wykonanie: i-t.pl
Dostępność cyfrowa
i zgodność ze standardem WCAG