Fundusze Europejskie
Opcje dostępności Włącz powiększenie czcionki Włącz wysoki kontrast Włącz lektora
Wyszukiwarka Mapa strony
  1. #GaszynChallenge dla Alicji

#GaszynChallenge dla Alicji

#GaszynChallenge dla Alicji

Pracownicy Starostwa Powiatowego w Dąbrowie Tarnowskiej nominowani przez Zespół Opieki Zdrowotnej w Dąbrowie Tarnowskiej, I Liceum Ogólnokształcące w Dąbrowie Tarnowskiej oraz Gminny Ośrodek Pomocy Społecznej w Lisiej Górze podjęli wyzwanie i przystąpili do akcji #GaszynChallenge. Akcja polega na wykonaniu 10. prostych ćwiczeń, zorganizowaniu zbiórki i wpłaceniu środków na szczytny cel – na pomoc w pokryciu kosztów leczenia i rehabilitacji ciężko chorych dzieci. Każdy, kto ukończy wyzwanie nominuje kolejne przynajmniej trzy osoby lub instytucje, które mają 48 godzin na podjęcie i wykonanie zadania.

W dniu dzisiejszym pracownicy starostwa na czele z Starostą Dąbrowskim Lesławem Wieczorkiem w ramach #GaszynChallenge robili pompki i przysiady, a wszystko w niezwykle ważnym celu. Towarzyszył im Dyrektor Zespołu Opieki Zdrowotnej w Dąbrowie Tarnowskiej Łukasz Węgrzyn.

Pieniądze zebrane w ramach akcji zostaną przeznaczone na rehabilitację 3 -letniej mieszkanki naszego powiatu – małej Alicji chorującej na SMA czyli rdzeniowy zanik mięśni. W Polsce zaledwie kilkaset osób choruje na tą niezwykle rzadką genetyczną chorobę, która prowadzi do uogólnionego osłabienia i postępującego zaniku mięśni szkieletowych, a w ostateczności częściowego albo całkowitego paraliżu.

Starostwo Powiatowe w Dąbrowie Tarnowskiej do udziału w tym charytatywnym przedsięwzięciu nominowało Powiatowy Urząd Pracy w Dąbrowie Tarnowskiej oraz Urząd Gminy w Gręboszowie.

 

Osoby, które chciałyby pomóc Ali w jej rehabilitacji mogą dokonać wpłaty na konto:

FUNDACJA DZIECIOM „ZDĄŻYĆ Z POMOCĄ”, ul. Łomiańska 5, 01-685 Warszawa

42 2490 0005 0000 4600 7549 3994 – Alior Bank S.A.

Tytułem: 34397 Sipior Alicja - darowizna na pomoc i ochronę zdrowia

Pracownicy Starostwa Powiatowego w Dąbrowie Tarnowskiej nominowani przez Zespół Opieki Zdrowotnej w Dąbrowie Tarnowskiej, I Liceum Ogólnokształcące w Dąbrowie Tarnowskiej oraz Gminny Ośrodek Pomocy Społecznej w Lisiej Górze podjęli wyzwanie i przystąpili do akcji #GaszynChallenge. Akcja polega na wykonaniu 10. prostych ćwiczeń, zorganizowaniu zbiórki i wpłaceniu środków na szczytny cel – na pomoc w pokryciu kosztów leczenia i rehabilitacji ciężko chorych dzieci. Każdy, kto ukończy wyzwanie nominuje kolejne przynajmniej trzy osoby lub instytucje, które mają 48 godzin na podjęcie i wykonanie zadania. W dniu dzisiejszym pracownicy starostwa na czele z Starostą Dąbrowskim Lesławem Wieczorkiem w ramach #GaszynChallenge robili pompki i przysiady, a wszystko w niezwykle ważnym celu. Towarzyszył im Dyrektor Zespołu Opieki Zdrowotnej w Dąbrowie Tarnowskiej Łukasz Węgrzyn. Pieniądze zebrane w ramach akcji zostaną przeznaczone na rehabilitację 3 -letniej mieszkanki naszego powiatu – małej Alicji chorującej na SMA czyli rdzeniowy zanik mięśni. W Polsce zaledwie kilkaset osób choruje na tą niezwykle rzadką genetyczną chorobę, która prowadzi do uogólnionego osłabienia i postępującego zaniku mięśni szkieletowych, a w ostateczności częściowego albo całkowitego paraliżu. Starostwo Powiatowe w Dąbrowie Tarnowskiej do udziału w tym charytatywnym przedsięwzięciu nominowało Powiatowy Urząd Pracy w Dąbrowie Tarnowskiej oraz Urząd Gminy w Gręboszowie.   Osoby, które chciałyby pomóc Ali w jej rehabilitacji mogą dokonać wpłaty na konto: FUNDACJA DZIECIOM „ZDĄŻYĆ Z POMOCĄ”, ul. Łomiańska 5, 01-685 Warszawa 42 2490 0005 0000 4600 7549 3994 – Alior Bank S.A. Tytułem: 34397 Sipior Alicja - darowizna na pomoc i ochronę zdrowia