1. "Geometryczne kształty kompozycji ogrodowych" najlepszym zdjęciem wykonanym zimą w breńskim parku

Osoby nagrodzone zostaną poinformowane o terminie i miejscu odbioru nagród.

fot. Grzegorza Doreckiego "Geometryczne kształty kompozycji ogrodowych"
fot. Magdaleny Dudek "Ogrzewający mostek"
Zakończyło się już głosowanie w konkursie fotograficznym pn. „Cztery pory roku w zespole dworsko-parkowym w Brniu” na najlepsze zdjęcie zrobione zimą, organizowanym przez Wydział Rozwoju Lokalnego, Edukacji i Zdrowia Starostwa Powiatowego w Dąbrowie Tarnowskiej. Laureatem został Grzegorz Dorecki. Jego zdjęcie pt. „Geometryczne kształty kompozycji ogrodowych” zrobione dronem, otrzymało największą liczbę polubień na fan page’u Powiatu Dąbrowskiego. Ponadto przyznano wyróżnienie dla Magdaleny Dudek za zdjęcie „Ogrzewający mostek”. Serdecznie dziękujemy uczestnikom konkursu za przesłane zdjęcia i gratulujemy zwycięzcom! Osoby nagrodzone zostaną poinformowane o terminie i miejscu odbioru nagród. fot. Grzegorza Doreckiego "Geometryczne kształty kompozycji ogrodowych" fot. Magdaleny Dudek "Ogrzewający mostek"