Fundusze Europejskie
Opcje dostępności Włącz powiększenie czcionki Włącz wysoki kontrast Włącz lektora
Wyszukiwarka Mapa strony
  1. Giełda po przeprowadzce

Giełda po przeprowadzce

Giełda po przeprowadzce

Giełda owocowo – warzywna już w nowym miejscu. Mimo że na placu targowym przy ul. Kardynała Wyszyńskiego trwają jeszcze drobne prace wykończeniowe, kupcy z ulicy Cmentarnej od rana sprzedawali tam swoje plony. Handlujący są raczej zadowoleni. Odbiorcy towarów rolników z Małopolskiego Rynku Hurtowego narzekają jednak, że plac nie jest jeszcze gotowy do działania.

Nie dokończono drogi dojazdowej, plac też nie jest do końca wybrukowany – przekonują. Skarżą się także na brak informacji o terminie przeprowadzki. O przeprowadzce poinformowaliśmy wszystkich naszych kontrahentów – przekonuje tymczasem prezes Małopolskiego Rynku Hurtowego Michał Świtalski. Na początek w nowym miejscu handluje około trzydziestu osób.
Wybudowanie nowych pawilonów i prace wykończeniowe na placu kosztowały 400 tysięcy złotych. Handlowcy mają do dyspozycji hektar powierzchni.

Źródło: Radio MAKS

Giełda owocowo – warzywna już w nowym miejscu. Mimo że na placu targowym przy ul. Kardynała Wyszyńskiego trwają jeszcze drobne prace wykończeniowe, kupcy z ulicy Cmentarnej od rana sprzedawali tam swoje plony. Handlujący są raczej zadowoleni. Odbiorcy towarów rolników z Małopolskiego Rynku Hurtowego narzekają jednak, że plac nie jest jeszcze gotowy do działania. Nie dokończono drogi dojazdowej, plac też nie jest do końca wybrukowany – przekonują. Skarżą się także na brak informacji o terminie przeprowadzki. O przeprowadzce poinformowaliśmy wszystkich naszych kontrahentów – przekonuje tymczasem prezes Małopolskiego Rynku Hurtowego Michał Świtalski. Na początek w nowym miejscu handluje około trzydziestu osób.Wybudowanie nowych pawilonów i prace wykończeniowe na placu kosztowały 400 tysięcy złotych. Handlowcy mają do dyspozycji hektar powierzchni. Źródło: Radio MAKS