1. Gimnazjada Powiatowa w halowej piłce nożnej chłopców

Gimnazjada Powiatowa w halowej piłce nożnej chłopców

Grupa II – Gimnazjum w Borkach, Gimnazjum w Oleśnie, Gimnazjum w Radgoszczy.

Wyniki końcowe rywalizacji:
I miejsce Gimnazjum w Luszowicach
II miejsce Gimnazjum w Oleśnie
III miejsce Gimnazjum w Szczucinie
IV miejsce Gimnazjum nr 2 w Dąbrowie Tarnowskiej

Do zawodów przystąpiło 12 gimnazjów z Powiatu Dąbrowskiego, które zostały podzielone na cztery grupy. Grupa I – Gimnazjum w Szczucinie, Gimnazjum nr 1 w Dąbrowie Tarnowskiej, Gimnazjum w Radwanie. Grupa II – Gimnazjum w Borkach, Gimnazjum w Oleśnie, Gimnazjum w Radgoszczy. Grupa III – Gimnazjum nr 2 w Dąbrowie Tarnowskiej, Gimnazjum w Podlipiu, Gimnazjum w Gruszowie Wlk. Grupa IV – Gimnazjum w Luszowicach, Gimnazjum w Woli Żelichowskiej, Gimnazjum w Mędrzechowie. W półfinałach zwycięzcy każdej z grup zagrali ze sobą o prawo wejścia do wielkiego finału. O III miejsce walczyły drużyny z Gimnazjum w Szczucinie oraz Gimnazjum nr 2 w Dąbrowie Tarnowskiej. Mecz zakończył się wynikiem 2:0 dla drużyny ze Szczucina. W finale spotkały się drużyny z Olesna i Luszowic. Po regulaminowym czasie gry, wynik brzmiał 0:0, dlatego też do rozstrzygnięcia potrzebna była dogrywka. Wynik meczu ostatecznie brzmiał Olesno – Luszowice 1:3. Wyniki końcowe rywalizacji:I miejsce Gimnazjum w LuszowicachII miejsce Gimnazjum w OleśnieIII miejsce Gimnazjum w SzczucinieIV miejsce Gimnazjum nr 2 w Dąbrowie Tarnowskiej Nagrody w postaci dyplomów, medali oraz puchary, ufundował Starosta Dąbrowski Wiesław Krajewski. Organizatorem zawodów była Pani Anna Jaje.