1. Gimnazjada w piłce nożnej chłopców

Gimnazjada w piłce nożnej chłopców

Wyniki finału powiatowego:

I miejsce - Gimnazjum w Luszowicach
II miejsce - Gimnazjum nr 1 w Dąbrowie Tarnowskiej
III miejsce - Gimnazjum w Szczucinie

Drużyna z Luszowic uzyskała awans do zawodów rejonowych.

Zawody sędziował pan Mirosław Łuszcz.

W dniu 15 maja 2009 r. w Luszowicach odbyła się Gimnazjada w piłce nożnej chłopców. Z 4 grup eliminacyjnych do ścisłego finału powiatowego awansowały Gimnazja z : Luszowic, Dąbrowy Tarnowskiej i Szczucina. Wyniki finału powiatowego: I miejsce - Gimnazjum w LuszowicachII miejsce - Gimnazjum nr 1 w Dąbrowie TarnowskiejIII miejsce - Gimnazjum w Szczucinie Skład zwycięskiej drużyny: P. Laskowski, M. Rumocki, D. Nawoj, K. Słowik, M. Marszałek, W. Pikul, T. Laskowski, D. Możny, W. Korus, J. Niemczura, D. Pytel, W. Laskowski, M. Bączek. Drużyna z Luszowic uzyskała awans do zawodów rejonowych. Zawody sędziował pan Mirosław Łuszcz. Zawody zorganizował oraz wręczył nagrody pan Jarosław Piasecki - przedstawiciel Powiatowego Szkolnego Związku Sportowego. Nagrody w postaci medali, pucharów i dyplomów ufundowało Starostwo Powiatowe w Dąbrowie Tarnowskiej.