Fundusze Europejskie
Opcje dostępności Włącz powiększenie czcionki Włącz wysoki kontrast Włącz lektora
Wyszukiwarka Mapa strony
  1. Godzina dla Ziemi Sobota 26 marca, godzina 20:30 - Zgaś Światło!

Godzina dla Ziemi Sobota 26 marca, godzina 20:30 - Zgaś Światło!

Zainicjowana przez organizację ekologiczną World Wildlife Fund w skrócie WWF - Godzina dla Ziemi to największa na świecie akcja społeczna na rzecz ograniczenia zmian klimatycznych. Miliony ludzi na całym globie na jedną godzinę gaszą światło, aby symbolicznie przeciwstawić się jednemu z największych zagrożeń naszej planety.
Pierwszy raz akcja Godzina dla Ziemi WWF odbyła się w 2007 roku w Sydney.
Ponad 2 miliony domów w tym miescie wyłączyło wtedy światło na godzinę. Od tego czasu z roku na rok akcja WWF nabiera rozmachu.

W tym roku w ramach akcji WWF dodatkowo zachęca do zrobienia o krok więcej – zadeklarowania zmiany codziennych nawyków dla dobra naszej planety – zacznij żyć bardziej ekologicznie.
Zamiast samochodu podróżuj rowerem a nawet chodź na piechotę, zużywaj mniej energii elektrycznej poprzez wyłączanie zbędnego oświetlenia i urządzeń elektrycznych, oszczędzaj wodę - zamiast kapieli w wannie wybierz prysznic. Każdy z nas może wykonać takie czynności dla dobra naszej PLANETY ZIEMI.
WWF zachęca każdego do wzięcia udziału w akcji, podczas której setki milionów ludzi na całym świecie łączy się, aby pokazać jak ważne są losy naszej planety.

26 marca o 20.30 Zgaś światło - Wieża Eiffla, Most Golden Gate, Opera w Sydney, Pałac Kultury i Nauki oraz Zamek Królewski w Warszawie oraz tysiące innych obiektów pogrążą się w mroku na jedną godzinę.

Aby w pełni uczestniczyć w akcji Godzina dla Ziemi WWF, zachęcamy do Zapisywania się do akcji na stronie wwf.pl/godzinadlaziemi

Przez ten symboliczny gest pokaż, że los naszej Ziemi nie jest Ci obojętny. Pomyśl jak pomagać Ziemi na co dzień!

Zainicjowana przez organizację ekologiczną World Wildlife Fund w skrócie WWF - Godzina dla Ziemi to największa na świecie akcja społeczna na rzecz ograniczenia zmian klimatycznych. Miliony ludzi na całym globie na jedną godzinę gaszą światło, aby symbolicznie przeciwstawić się jednemu z największych zagrożeń naszej planety.Pierwszy raz akcja Godzina dla Ziemi WWF odbyła się w 2007 roku w Sydney.Ponad 2 miliony domów w tym miescie wyłączyło wtedy światło na godzinę. Od tego czasu z roku na rok akcja WWF nabiera rozmachu. W tym roku w ramach akcji WWF dodatkowo zachęca do zrobienia o krok więcej – zadeklarowania zmiany codziennych nawyków dla dobra naszej planety – zacznij żyć bardziej ekologicznie.Zamiast samochodu podróżuj rowerem a nawet chodź na piechotę, zużywaj mniej energii elektrycznej poprzez wyłączanie zbędnego oświetlenia i urządzeń elektrycznych, oszczędzaj wodę - zamiast kapieli w wannie wybierz prysznic. Każdy z nas może wykonać takie czynności dla dobra naszej PLANETY ZIEMI.WWF zachęca każdego do wzięcia udziału w akcji, podczas której setki milionów ludzi na całym świecie łączy się, aby pokazać jak ważne są losy naszej planety. 26 marca o 20.30 Zgaś światło - Wieża Eiffla, Most Golden Gate, Opera w Sydney, Pałac Kultury i Nauki oraz Zamek Królewski w Warszawie oraz tysiące innych obiektów pogrążą się w mroku na jedną godzinę. Aby w pełni uczestniczyć w akcji Godzina dla Ziemi WWF, zachęcamy do Zapisywania się do akcji na stronie wwf.pl/godzinadlaziemi Przez ten symboliczny gest pokaż, że los naszej Ziemi nie jest Ci obojętny. Pomyśl jak pomagać Ziemi na co dzień!