Fundusze Europejskie
Opcje dostępności Włącz powiększenie czcionki Włącz wysoki kontrast Włącz lektora
Wyszukiwarka Mapa strony
  1. Granie przy sztucznym świetle

Granie przy sztucznym świetle

Granie przy sztucznym świetle

W dniu wczorajszym została zakończona instalacja sztucznego oświetlenia boiska wielofunkcyjnego, należącego do Zespołu Szkół Ponadgimnazjalnych nr 1 w Dąbrowie Tarnowskiej. Koszt tej inwestycji tj. 60 tys. zł. został sfinansowany ze środków własnych Powiatu. Inwestycję wykonała firma Kwant 2 z Dąbrowy Tarnowskiej.

Zainstalowane oświetlenie o natężeniu 100 luksów pozwoli poprawić komfort użytkowania obiektu i zarazem umożliwi korzystanie z boiska po zapadnięciu zmroku. Konstrukcja umożliwia w przyszłości rozbudowanie oświetlenia do natężenia aż 200 luksów.

Jest to kolejna inwestycja na tym obiekcie. W ubiegłym miesiącu dąbrowscy przedsiębiorcy oraz ZSP nr 1 sfinansowali instalację 48 krzesełek.

W dniu wczorajszym została zakończona instalacja sztucznego oświetlenia boiska wielofunkcyjnego, należącego do Zespołu Szkół Ponadgimnazjalnych nr 1 w Dąbrowie Tarnowskiej. Koszt tej inwestycji tj. 60 tys. zł. został sfinansowany ze środków własnych Powiatu. Inwestycję wykonała firma Kwant 2 z Dąbrowy Tarnowskiej. Zainstalowane oświetlenie o natężeniu 100 luksów pozwoli poprawić komfort użytkowania obiektu i zarazem umożliwi korzystanie z boiska po zapadnięciu zmroku. Konstrukcja umożliwia w przyszłości rozbudowanie oświetlenia do natężenia aż 200 luksów. Jest to kolejna inwestycja na tym obiekcie. W ubiegłym miesiącu dąbrowscy przedsiębiorcy oraz ZSP nr 1 sfinansowali instalację 48 krzesełek.