1. Gratulacje dla Julii Marek

Gratulacje dla Julii Marek

Serdecznie gratulujemy osiągnięć i życzymy powodzenia w dalszej edukacji!

W dniu 25 czerwca 2020 roku Starosta Dąbrowski Lesław Wieczorek i Wicestarosta Krzysztof Bryk wręczyli Julii Marek uczennicy klasy VIII a ze Szkoły Podstawowej Nr 1 im. Jana Pawła II w Dąbrowie Tarnowskiej list gratulacyjny i upominki z naszego regionu za reprezentowanie powiatu dąbrowskiego w finale Małopolskiego Konkursu Języka Polskiego, którego organizatorem było Małopolskie Kuratorium Oświaty w Krakowie. Uczennica tej szkoły jest jedyną laureatką tego konkursu z powiatu dąbrowskiego. W trakcie nauki w szkole uczestniczyła w wielu innych konkursach literackich, czytelniczych i recytatorskich, wielokrotnie zajmując najwyższe miejsca. Serdecznie gratulujemy osiągnięć i życzymy powodzenia w dalszej edukacji!