1. Gratulacje dla laureatki Konkursu historycznego „Polska-Węgry-Historia Przyjaźni”

Uczennica I Liceum Ogólnokształcącego im. Tadeusza Kościuszki w Dąbrowie Tarnowskiej Zuzanna Wcisło została laureatką Ogólnopolskiego Konkursu Historycznego „Polska-Węgry – Historia Przyjaźni”, zorganizowanego przez Fundację Instytut Studiów Wschodnich oraz Instytut Współpracy Polsko-Węgierskiej im. Wacława Felczaka pod honorowym patronatem Ministra Edukacji. Z okazji tego wielkiego sukcesu, w imieniu Samorządu Powiatu Dąbrowskiego, wyrazy uznania i gratulacje dla Zuzanny Wcisło złożył Starosta Dąbrowski Lesław Wieczorek. Życzył również kolejnych sukcesów oraz rozwijania uzdolnień i pasji, niezbędnych do osiągnięcia tak wysokich wyników.