Fundusze Europejskie
Opcje dostępności Włącz powiększenie czcionki Włącz wysoki kontrast Włącz lektora
Wyszukiwarka Mapa strony
  1. Magdalena Rzepka laureatem prestiżowego konkursu

Magdalena Rzepka laureatem prestiżowego konkursu

Magdalena Rzepka laureatem prestiżowego konkursu

Dzisiaj Starosta Dąbrowski Lesław Wieczorek wręczył Magdalenie Rzepce, byłej już uczennicy klasy VIII Szkoły Podstawowej nr 1 im. Jana Pawła II w Dąbrowie Tarnowskiej, list gratulacyjny za zdobycie nagrody głównej w konkursie plastycznym „Święte słowa – ilustracje do słów św. Jana Pawła”.

Organizatorem konkursu z okazji 100. rocznicy urodzin Jana Pawła II była Fundacja Cordare i Gminne Centrum Kultury w Żabnie. Uczestniczyło w nim 95 uczestników z powiatów: dąbrowskiego i tarnowskiego. Nagroda główna trafiła do powiatu dąbrowskiego.

Jest to powód do dużej satysfakcji, z tego że na terenie naszego powiatu mamy tak zdolnych uczniów. Gratuluję nie tylko Madzi, ale wszystkim uczestnikom z naszego regionu, którzy przystąpili do tego konkursu. Dziękuję za Wasze zaangażowanie, chęć rozwijania uzdolnień i pasji, które przyczyniają się do osiągania tak wspaniałych wyników – mówi Lesław Wieczorek Starosta Dąbrowski.

Celem konkursu było wykonanie pracy plastycznej, stanowiącej ilustrację do słów św. Jana Pawła II.
Patronat nad tym artystycznym przedsięwzięciem objęli: Starosta Dąbrowski Lesław Wieczorek, Starosta Tarnowski Roman Łucarz oraz Burmistrz Żabna Marta Herduś.

Samorząd Powiatowy był jednym z fundatorów nagród dla laureatów oraz wszystkich uczestników tego konkursu.
W dzisiejszym spotkaniu uczestniczyła również Pani Maria Węc – nauczyciel Szkoły Podstawowej nr 1 i opiekun szkolny konkursu.

Serdecznie gratulujemy osiągnięć i życzymy powodzenia w dalszej edukacji!

Dzisiaj Starosta Dąbrowski Lesław Wieczorek wręczył Magdalenie Rzepce, byłej już uczennicy klasy VIII Szkoły Podstawowej nr 1 im. Jana Pawła II w Dąbrowie Tarnowskiej, list gratulacyjny za zdobycie nagrody głównej w konkursie plastycznym „Święte słowa – ilustracje do słów św. Jana Pawła”. Organizatorem konkursu z okazji 100. rocznicy urodzin Jana Pawła II była Fundacja Cordare i Gminne Centrum Kultury w Żabnie. Uczestniczyło w nim 95 uczestników z powiatów: dąbrowskiego i tarnowskiego. Nagroda główna trafiła do powiatu dąbrowskiego. Jest to powód do dużej satysfakcji, z tego że na terenie naszego powiatu mamy tak zdolnych uczniów. Gratuluję nie tylko Madzi, ale wszystkim uczestnikom z naszego regionu, którzy przystąpili do tego konkursu. Dziękuję za Wasze zaangażowanie, chęć rozwijania uzdolnień i pasji, które przyczyniają się do osiągania tak wspaniałych wyników – mówi Lesław Wieczorek Starosta Dąbrowski. Celem konkursu było wykonanie pracy plastycznej, stanowiącej ilustrację do słów św. Jana Pawła II.Patronat nad tym artystycznym przedsięwzięciem objęli: Starosta Dąbrowski Lesław Wieczorek, Starosta Tarnowski Roman Łucarz oraz Burmistrz Żabna Marta Herduś. Samorząd Powiatowy był jednym z fundatorów nagród dla laureatów oraz wszystkich uczestników tego konkursu.W dzisiejszym spotkaniu uczestniczyła również Pani Maria Węc – nauczyciel Szkoły Podstawowej nr 1 i opiekun szkolny konkursu. Serdecznie gratulujemy osiągnięć i życzymy powodzenia w dalszej edukacji!