1. Halowe zawody w piłce nożnej chłopców - szkoły podstawowe

Halowe zawody w piłce nożnej chłopców - szkoły podstawowe

GRUPA I:

SP Bolesław – SP Olesno 0-3 (0-2)
SP NR 2 DT – SP Gręboszów 1-0 (0-0)
SP Olesno – SP Nr 2 DT 1-1 (1-0)
SP Gręboszów – SP Bolesław 1-0 (1-0)
SP Gręboszów – SP Olesno 1-1 (1-1)
SP Bolesław – SP Nr 2 DT 1-2 (1-0)

I miejsce w grupie – SP Nr 2 Dąbrowa Tarnowska (5 pkt)
II miejsce w grupie – SP Olesno (4 pkt)
III miejsce w grupie – SP Gręboszów (3 pkt)
IV miejsce w grupie – SP Bolesław (0 pkt)

GRUPA II

SP Luszowice – SP Nr 1 DT 2-1 (1-0)
SP Szczucin – SP Słupiec 3-0 (1-0)
SP NR 1 DT – SP Szczucin 1-1 (1-0)
SP Słupiec – SP Luszowice 0-9 (0-5)
SP Słupiec – SP NR 1 DT 0-5 (0-3)
SP Luszowice – SP Szczucin 1-1 (0-0)

I miejsce w grupie – SP Luszowice (5 pkt)
II miejsce w grupie – SP Szczucin (4 pkt)
III miejsce w grupie – SP Nr 1 Dąbrowa Tarnowska (3 pkt)
IV miejsce w grupie – SP Słupiec (0 pkt)

Półfinały:

SP Nr 2 DT – SP Szczucin 2-0 (2-0)
SP Luszowice – SP Olesno 5-0 (1-0)

FINAŁY:

SP Szczucin – SP Olesno 0-1 (0-0)
Mecz o I miejsce rozegrały zwycięskie drużyny z półfinałów
SP NR 2 DT – SP Luszowice 1-4 (0-2)

KLASYFIKACJA KOŃCOWA:

II miejsce – Szkoła Podstawowa NR 2 w Dąbrowie Tarnowskiej

III miejsce – Szkoła Podstawowa w Oleśnie

IV miejsce – Szkoła Podstawowa w Szczucinie

Królem strzelców został  Mikołaj Bogula, który strzelił 9 bramek.

22 października br. na hali sportowej im. Agaty Mróz-Olszewskiej odbyły się halowe zawody w piłce nożnej chłopców w ramach Igrzysk Młodzieży Szkolnej organizowane przez Powiatowy Szkolny Związek Sportowy oraz samorząd powiatowy. Drużyny walczyły o awans do zawodów rejonowych. Zgłosiło się 8 drużyn, które zajęły pierwsze miejsce w gminnych rozgrywkach: SP nr 2 w Dąbrowie Tarnowskiej, SP Olesno, SP Gręboszów, SP Bolesław, SP Luszowice, SP Szczucin, SP nr 1 w Dąbrowie Tarnowskiej, SP Słupiec. GRUPA I: SP Bolesław – SP Olesno 0-3 (0-2) SP NR 2 DT – SP Gręboszów 1-0 (0-0) SP Olesno – SP Nr 2 DT 1-1 (1-0) SP Gręboszów – SP Bolesław 1-0 (1-0) SP Gręboszów – SP Olesno 1-1 (1-1) SP Bolesław – SP Nr 2 DT 1-2 (1-0) I miejsce w grupie – SP Nr 2 Dąbrowa Tarnowska (5 pkt) II miejsce w grupie – SP Olesno (4 pkt) III miejsce w grupie – SP Gręboszów (3 pkt) IV miejsce w grupie – SP Bolesław (0 pkt) GRUPA II SP Luszowice – SP Nr 1 DT 2-1 (1-0) SP Szczucin – SP Słupiec 3-0 (1-0) SP NR 1 DT – SP Szczucin 1-1 (1-0) SP Słupiec – SP Luszowice 0-9 (0-5) SP Słupiec – SP NR 1 DT 0-5 (0-3) SP Luszowice – SP Szczucin 1-1 (0-0) I miejsce w grupie – SP Luszowice (5 pkt) II miejsce w grupie – SP Szczucin (4 pkt) III miejsce w grupie – SP Nr 1 Dąbrowa Tarnowska (3 pkt) IV miejsce w grupie – SP Słupiec (0 pkt) Półfinały: SP Nr 2 DT – SP Szczucin 2-0 (2-0) SP Luszowice – SP Olesno 5-0 (1-0) FINAŁY: Mecz o III miejsce rozegrany został pomiędzy drużynami przegranymi z półfinałów : SP Szczucin – SP Olesno 0-1 (0-0) Mecz o I miejsce rozegrały zwycięskie drużyny z półfinałów SP NR 2 DT – SP Luszowice 1-4 (0-2) KLASYFIKACJA KOŃCOWA: I MIEJSCE a tym samym awans do zawodów rejonowych wywalczyła drużyna ze Szkoły Podstawowej w Luszowicach, prowadzonej przez Jarosława Piaseckiego, w składzie: Bogula Mikołaj, Żurawski Adrian, Mazurkiewicz Kacper, Lubański Michał, Żurawski Karol, Wałaszek Konrad, Banaś Przemysław, Krzciuk Bartosz, Wąż Paweł, Bator Damian. II miejsce – Szkoła Podstawowa NR 2 w Dąbrowie Tarnowskiej III miejsce – Szkoła Podstawowa w Oleśnie IV miejsce – Szkoła Podstawowa w Szczucinie Królem strzelców został  Mikołaj Bogula, który strzelił 9 bramek. Nagrody i dyplomy dla uczestników zawodów zostały zakupione ze środków dotacji Powiatu Dąbrowskiego przekazanej Powiatowemu Szkolnemu Związkowi Sportowemu w Dąbrowie Tarnowskiej na realizację zadania pn. „Współzawodnictwo sportowe dzieci i młodzieży szkół z terenu Powiatu Dąbrowskiego w ramach Małopolskiego Systemu Współzawodnictwa Sportowego." Nagrody dla zwycięskich drużyn, w imieniu Starosty Dąbrowskiego Tadeusza Kwiatkowskiego wręczył Michał Aksamit.