Opcje dostępności Włącz powiększenie czcionki Włącz wysoki kontrast Włącz lektora
Wyszukiwarka Mapa strony
  1. Halowy turniej piłki nożnej o Puchar Przewodniczącego Rady Powiatu

Halowy turniej piłki nożnej o Puchar Przewodniczącego Rady Powiatu

W dniu 17.02.2008 r. w hali widowiskowo- sportowej w Szczucinie odbył się halowy turniej w piłce nożnej o Puchar Przewodniczącego Rady Powiatu w Dąbrowie Tarnowskiej.

Na starcie stanęło 8 zespołów z : Dąbrowy Tarnowskiej, Bolesławia, Radgoszczy, Małca, Woli  Żelichowskiej i Tarnowa.
W meczu finałowym zespół Marka Bezaka z Dąbrowy Tarnowskiej  pokonał rewelację rozgrywek zespół z Radgoszczy 1:0.
O trzecie miejsce walczyli „Handlowcy” z Dąbrowy Tarnowskiej z drużyną Roberta Antosza z Tarnowa. Mecz zakończył się wynikiem 2:0 dla „Handlowców”.

Nagrody ufundował oraz wręczył Przewodniczący Rady Powiatu w Dąbrowie Tarnowskiej Pan Robert Kądzielawa.

Królem strzelców turnieju został Marcin Dzięgiel (zdobywca 5 bramek), który otrzymał puchar ufundowany przez Starostę Dąbrowskiego Wiesława Krajewskiego. W imieniu Starosty nagrodę wręczył najstarszy uczestnik turnieju Pan Józef Jastrząb.

Sędzią zawodów był Pan Stanisław Aksamit.

VII, VIII ex aequo: zespół z Woli Żelichowskiej i Bolesławia

W dniu 17.02.2008 r. w hali widowiskowo- sportowej w Szczucinie odbył się halowy turniej w piłce nożnej o Puchar Przewodniczącego Rady Powiatu w Dąbrowie Tarnowskiej.   Na starcie stanęło 8 zespołów z : Dąbrowy Tarnowskiej, Bolesławia, Radgoszczy, Małca, Woli  Żelichowskiej i Tarnowa. W meczu finałowym zespół Marka Bezaka z Dąbrowy Tarnowskiej  pokonał rewelację rozgrywek zespół z Radgoszczy 1:0. O trzecie miejsce walczyli „Handlowcy” z Dąbrowy Tarnowskiej z drużyną Roberta Antosza z Tarnowa. Mecz zakończył się wynikiem 2:0 dla „Handlowców”. Nagrody ufundował oraz wręczył Przewodniczący Rady Powiatu w Dąbrowie Tarnowskiej Pan Robert Kądzielawa. Królem strzelców turnieju został Marcin Dzięgiel (zdobywca 5 bramek), który otrzymał puchar ufundowany przez Starostę Dąbrowskiego Wiesława Krajewskiego. W imieniu Starosty nagrodę wręczył najstarszy uczestnik turnieju Pan Józef Jastrząb. Sędzią zawodów był Pan Stanisław Aksamit. Wyniki zawodów: I miejsce: zespół Marka Bezaka z Dąbrowy Tarnowskiej II miejsce: zespół z Radgoszczy III miejsce: „Hadlowcy” z Dąbrowy Tarnowskiej IV miejsce: zespół Roberta Antosza z Tarnowa V,VI ex aequo: zespół z Małca i drużyna Jozefa Jastrzębia z Dąbrowy Tarnowskiej VII, VIII ex aequo: zespół z Woli Żelichowskiej i Bolesławia