Fundusze Europejskie
Opcje dostępności Włącz powiększenie czcionki Włącz wysoki kontrast Włącz lektora
Wyszukiwarka Mapa strony
  1. Cristal Park w Dąbrowie Tarnowskiej "Hotelem dla medyka”

Cristal Park w Dąbrowie Tarnowskiej "Hotelem dla medyka”

Cristal Park w Dąbrowie Tarnowskiej

Pracownicy medyczni: pielęgniarki, lekarze, diagności laboratoryjni, ratownicy medyczki mają dziś trudny wybór. Po pracy wracają do prywatnego życia, do rodziny. Jednak każdy kontakt z innym człowiekiem to niebezpieczeństwo przypadkowego kontaktu z wirusem, który jest szczególnie niebezpieczny dla pacjentów szpitala. Dlatego Szpital w Dąbrowie Tarnowskiej przy współfinansowaniu NFZ uruchomił możliwość bezpłatnego zakwaterowania i wyżywienia w Hotelu Cristal Park w Dąbrowie Tarnowskiej dla pracowników medycznych.

Hotel udostępnił personelowi dąbrowskiego szpitala całe II piętro na tak długo, aż będzie to potrzebne. Służby medyczne będą mogły zregenerować siły przed kolejnym dniem pracy, w strefie wyłączonej od dostępu osób postronnych.

Dziękujemy Właścicielowi Hotelu Cristal Park Panu Tadeuszowi Rzońca i jego załodze za ten gest zwłaszcza w czasach, gdy personel medyczny coraz częściej traktowany jest jako potencjalne niebezpieczeństwo.

To cenny przykład lokalnej współpracy dla dobra całej dąbrowskiej społeczności!

ZOZ w Dąbrowie Tarnowskiej

Pracownicy medyczni: pielęgniarki, lekarze, diagności laboratoryjni, ratownicy medyczki mają dziś trudny wybór. Po pracy wracają do prywatnego życia, do rodziny. Jednak każdy kontakt z innym człowiekiem to niebezpieczeństwo przypadkowego kontaktu z wirusem, który jest szczególnie niebezpieczny dla pacjentów szpitala. Dlatego Szpital w Dąbrowie Tarnowskiej przy współfinansowaniu NFZ uruchomił możliwość bezpłatnego zakwaterowania i wyżywienia w Hotelu Cristal Park w Dąbrowie Tarnowskiej dla pracowników medycznych. Hotel udostępnił personelowi dąbrowskiego szpitala całe II piętro na tak długo, aż będzie to potrzebne. Służby medyczne będą mogły zregenerować siły przed kolejnym dniem pracy, w strefie wyłączonej od dostępu osób postronnych. Dziękujemy Właścicielowi Hotelu Cristal Park Panu Tadeuszowi Rzońca i jego załodze za ten gest zwłaszcza w czasach, gdy personel medyczny coraz częściej traktowany jest jako potencjalne niebezpieczeństwo. To cenny przykład lokalnej współpracy dla dobra całej dąbrowskiej społeczności! ZOZ w Dąbrowie Tarnowskiej