Fundusze Europejskie
Opcje dostępności Włącz powiększenie czcionki Włącz wysoki kontrast Włącz lektora
Wyszukiwarka Mapa strony
  1. I LO wygrało pracownię mobilną!

I LO wygrało pracownię mobilną!

I LO wygrało pracownię mobilną!

Pracowania mobilna składająca się z 16 laptopów to nagroda, którą I Liceum Ogólnokształcące im. T. Kościuszki w Dąbrowie Tarnowskiej zdobyło w Ogólnopolskim Konkursie #OSEWyzwanie. Do rywalizacji z 1606 szkołami z całej Polski liceum przystąpiło na początku września. Dzięki zaangażowaniu uczniów i nauczycieli szkoła znalazła się wśród najlepszych. Wygrała mobilną pracownię, dzięki której będzie można prowadzić lekcje z wykorzystaniem technologii cyfrowej, a uczniowie będą korzystać z internetowych zasobów edukacyjnych. Udział w programie pozwoli również młodzieży na używanie mLegitymacji.

Konkurs #OSEWyzwanie organizowany jest przez Ogólnopolską Sieć Edukacyjną. Program został zaprojektowany przez Ministerstwo Cyfryzacji we współpracy z Ministerstwem Edukacji Narodowej. Warunkiem udziału w konkursie było zgłoszenie szkoły do projektu OSE i programu mLegitymacja szkolna. Szansę na wygraną zwiększyła również deklaracja zgłoszenia się szkoły do programów OSE Hero oraz CodeWeek.  Zadaniem uczestników było także przesłanie pracy plastycznej pt. „Smart Szkoła”, wykonanej w dowolnej technice. Spośród wykonanych przez uczniów plakatów do projektu wybrano prace Darii Toczek z kl. I a i Katarzyny Kmiecik z kl. I f, które najlepiej zrealizowały wymagania konkursowe. Gratulujemy dziewczynom pomysłowości!

I LO im. Tadeusza Kościuszki w Dąbrowie Tarnowskiej/gd

Pracowania mobilna składająca się z 16 laptopów to nagroda, którą I Liceum Ogólnokształcące im. T. Kościuszki w Dąbrowie Tarnowskiej zdobyło w Ogólnopolskim Konkursie #OSEWyzwanie. Do rywalizacji z 1606 szkołami z całej Polski liceum przystąpiło na początku września. Dzięki zaangażowaniu uczniów i nauczycieli szkoła znalazła się wśród najlepszych. Wygrała mobilną pracownię, dzięki której będzie można prowadzić lekcje z wykorzystaniem technologii cyfrowej, a uczniowie będą korzystać z internetowych zasobów edukacyjnych. Udział w programie pozwoli również młodzieży na używanie mLegitymacji. Konkurs #OSEWyzwanie organizowany jest przez Ogólnopolską Sieć Edukacyjną. Program został zaprojektowany przez Ministerstwo Cyfryzacji we współpracy z Ministerstwem Edukacji Narodowej. Warunkiem udziału w konkursie było zgłoszenie szkoły do projektu OSE i programu mLegitymacja szkolna. Szansę na wygraną zwiększyła również deklaracja zgłoszenia się szkoły do programów OSE Hero oraz CodeWeek.  Zadaniem uczestników było także przesłanie pracy plastycznej pt. „Smart Szkoła”, wykonanej w dowolnej technice. Spośród wykonanych przez uczniów plakatów do projektu wybrano prace Darii Toczek z kl. I a i Katarzyny Kmiecik z kl. I f, które najlepiej zrealizowały wymagania konkursowe. Gratulujemy dziewczynom pomysłowości! I LO im. Tadeusza Kościuszki w Dąbrowie Tarnowskiej/gd