Fundusze Europejskie
Opcje dostępności Włącz powiększenie czcionki Włącz wysoki kontrast Włącz lektora
Wyszukiwarka Mapa strony
  1. I Miejsce Football Academy Dąbrowa Tarnowska w półfinale Mistrz Polski FA

I Miejsce Football Academy Dąbrowa Tarnowska w półfinale Mistrz Polski FA

I Miejsce Football Academy Dąbrowa Tarnowska w półfinale Mistrz Polski FA
13 kwietnia 2024 r. na stadionie miejskim w Dąbrowie Tarnowskiej odbył się turniej piłki nożnej w ramach rozgrywek Football Academy o tytuł Mistrza Polski FA. Do naszego powiatu zawitały drużyny z odległych miejscowości. Gościliśmy: FA Krosno, FA Biłgoraj, FA Lublin, FA Jędrzejów, FA Zawiercie, FA Opole, FA Bielsko Biała. Gospodarzem była Football Academy Dąbrowa Tarnowska.
 
Organizacja półfinału w Dąbrowie Tarnowskiej to duże wyróżnienie jak również docenienie pracy i jakości, które gwarantuje dąbrowski ośrodek FA. W dotychczasowej blisko 11 letniej historii FA było to największe wydarzenie turniejowe jakie zostało zorganizowane w stolicy powiatu.
 
Po bardzo zaciętych meczach, w których najważniejsze jest strzelanie bramek, awans do wielkiego finału w Opolu uzyskały cztery drużyny. Bardzo miło jest poinformować , że najlepszy bilans bramkowy uzyskała nasza drużyna FA Dąbrowa Tarnowska (+20) kolejnymi drużynami z awansem jest FA Zawiercie, FA Krosno oraz FA Jędrzejów.
 
Na zakończenie turnieju Burmistrz Dąbrowy Tarnowskiej Krzysztof Kaczmarski pogratulował wszystkim super udanych zawodów, podziękował za przybycie do naszego miasta i wręczył pamiątkowe medale oraz dyplomy.
 
Wielki finał w Opolu odbędzie się 14-15 czerwca, już teraz życzymy dąbrowskiej drużynie FA sukcesów oraz dziękujemy za reprezentowanie naszego miasta na arenie ogólnopolskiej.

źródło: Robert Antosz/Football Academy Dąbrowa Tarnowska

13 kwietnia 2024 r. na stadionie miejskim w Dąbrowie Tarnowskiej odbył się turniej piłki nożnej w ramach rozgrywek Football Academy o tytuł Mistrza Polski FA. Do naszego powiatu zawitały drużyny z odległych miejscowości. Gościliśmy: FA Krosno, FA Biłgoraj, FA Lublin, FA Jędrzejów, FA Zawiercie, FA Opole, FA Bielsko Biała. Gospodarzem była Football Academy Dąbrowa Tarnowska.   Organizacja półfinału w Dąbrowie Tarnowskiej to duże wyróżnienie jak również docenienie pracy i jakości, które gwarantuje dąbrowski ośrodek FA. W dotychczasowej blisko 11 letniej historii FA było to największe wydarzenie turniejowe jakie zostało zorganizowane w stolicy powiatu.   Po bardzo zaciętych meczach, w których najważniejsze jest strzelanie bramek, awans do wielkiego finału w Opolu uzyskały cztery drużyny. Bardzo miło jest poinformować , że najlepszy bilans bramkowy uzyskała nasza drużyna FA Dąbrowa Tarnowska (+20) kolejnymi drużynami z awansem jest FA Zawiercie, FA Krosno oraz FA Jędrzejów.   Na zakończenie turnieju Burmistrz Dąbrowy Tarnowskiej Krzysztof Kaczmarski pogratulował wszystkim super udanych zawodów, podziękował za przybycie do naszego miasta i wręczył pamiątkowe medale oraz dyplomy.   Wielki finał w Opolu odbędzie się 14-15 czerwca, już teraz życzymy dąbrowskiej drużynie FA sukcesów oraz dziękujemy za reprezentowanie naszego miasta na arenie ogólnopolskiej. źródło: Robert Antosz/Football Academy Dąbrowa Tarnowska