1. Igrzyska Młodzieży Szkolnej w piłce nożnej chłopców

II miejsce - Szkoła Podstawowa nr 2 w Dąbrowie Tarnowskiej

III miejsce - Szkoła Podstawowa w Nieczajnej Górnej

IV miejsce - Szkoła Podstawowa w Szczucinie

Zwycięzcy awansowali do zawodów rejonowych.

W dniu 11 maja 2009r. w Luszowicach odbyły się Igrzyska Młodzieży Szkolnej w piłce nożnej chłopców. Do rywalizacji przystąpiły szkoły podstawowe z : Dąbrowy Tarnowskiej, Nieczajnej Górnej, Borek, Dąbrówek Breńskich, Szczucina, Luszowic, Małca i Bolesławia. Organizatorem zawodów był Powiatowy Szkolny Związek Sportowy reprezentowany przez pana Jarosława Piaseckiego. Wyniki zawodów: I miejsce - Szkoła Podstawowa w Luszowicach II miejsce - Szkoła Podstawowa nr 2 w Dąbrowie Tarnowskiej III miejsce - Szkoła Podstawowa w Nieczajnej Górnej IV miejsce - Szkoła Podstawowa w Szczucinie Zwycięzcy awansowali do zawodów rejonowych. Skład zwycięskiej drużyny: Jakub Kmieć, Wojciech Biel, Szczepan Mróz, Rafał Ogorzelec, Adrian Pikul, Wojciech Żurawski, Damian Juszczyk, Karol Białas, Filip Kułaga, Karol Babiarz. Puchary, medale oraz dyplomy zostały ufundowane przez Starostwo Powiatowe w Dąbrowie Tarnowskiej.