Fundusze Europejskie
Opcje dostępności Włącz powiększenie czcionki Włącz wysoki kontrast Włącz lektora
Wyszukiwarka Mapa strony
  1. Igrzyska Młodzieży Szkolnej w piłce siatkowej dziewcząt

Igrzyska Młodzieży Szkolnej w piłce siatkowej dziewcząt

Igrzyska Młodzieży Szkolnej w piłce siatkowej dziewcząt

23 stycznia 2009r. w Szkole Podstawowej w Oleśnie odbyły się Igrzyska Młodzieży Szkolnej w piłce siatkowej dziewcząt.

Do zawodów przystąpiło 6 szkół podstawowych z Powiatu Dąbrowskiego, które zostały podzielone na dwie grupy. Do grupy pierwszej zostało przydzielone: Szkoła Podstawowa w Smęgorzowie, Szkoła Podstawowa w Szczucinie i Szkoła Podstawowa w Samocicach.
W grupie drugiej rywalizowały ze sobą: Szkoła Podstawowa w Zabrniu, Szkoła Podstawowa w Nieczajnej oraz Szkoła Podstawa w Oleśnie.

Wyniki rywalizacji:

I miejsce Szkoła Podstawowa w Szczucinie
II miejsce Szkoła Podstawowa w Samocicach
III miejsce Szkoła Podstawowa w Zabrniu
IV miejsce Szkoła Podstawowa w Oleśnie
V miejsce Szkoła Podstawowa w Smęgorzowie
VI miejsce Szkoła Podstawowa w Nieczajnej

Drużyna zajmująca I miejsce w turnieju awansowała do zawodów rejonowych.

Skład zwycięskiej drużyny: Joanna Kokoszka, Kinga Mułka, Barbara Wolak, Natalia Grabowska, Gabriela Lis, Karolina Korbaś, Dominika Brzdęk, Małgorzata Gadziała, Agnieszka Sieroń, Małgorzata Kilian.

Nagrody w postaci dyplomów, medali oraz puchary, ufundował Starosta Dąbrowski Wiesław Krajewski.

Zawody zorganizowała oraz wręczyła nagrody Pani Teresa Hońdo – Członek Zarządu Powiatowego Szkolnego Związku Sportowego.

23 stycznia 2009r. w Szkole Podstawowej w Oleśnie odbyły się Igrzyska Młodzieży Szkolnej w piłce siatkowej dziewcząt. Do zawodów przystąpiło 6 szkół podstawowych z Powiatu Dąbrowskiego, które zostały podzielone na dwie grupy. Do grupy pierwszej zostało przydzielone: Szkoła Podstawowa w Smęgorzowie, Szkoła Podstawowa w Szczucinie i Szkoła Podstawowa w Samocicach.W grupie drugiej rywalizowały ze sobą: Szkoła Podstawowa w Zabrniu, Szkoła Podstawowa w Nieczajnej oraz Szkoła Podstawa w Oleśnie. Wyniki rywalizacji: I miejsce Szkoła Podstawowa w SzczucinieII miejsce Szkoła Podstawowa w SamocicachIII miejsce Szkoła Podstawowa w ZabrniuIV miejsce Szkoła Podstawowa w OleśnieV miejsce Szkoła Podstawowa w SmęgorzowieVI miejsce Szkoła Podstawowa w Nieczajnej Drużyna zajmująca I miejsce w turnieju awansowała do zawodów rejonowych. Skład zwycięskiej drużyny: Joanna Kokoszka, Kinga Mułka, Barbara Wolak, Natalia Grabowska, Gabriela Lis, Karolina Korbaś, Dominika Brzdęk, Małgorzata Gadziała, Agnieszka Sieroń, Małgorzata Kilian. Nagrody w postaci dyplomów, medali oraz puchary, ufundował Starosta Dąbrowski Wiesław Krajewski. Zawody zorganizowała oraz wręczyła nagrody Pani Teresa Hońdo – Członek Zarządu Powiatowego Szkolnego Związku Sportowego.