Fundusze Europejskie
Opcje dostępności Włącz powiększenie czcionki Włącz wysoki kontrast Włącz lektora
Wyszukiwarka Mapa strony
  1. Igrzyska Młodzieży Szkolnej w piłce siatkowej

Igrzyska Młodzieży Szkolnej w piłce siatkowej

Igrzyska Młodzieży Szkolnej w piłce siatkowej

W dniach 16-17 marca 2023 roku uczniowie klas VII i VIII z terenu powiatu dąbrowskiego wzięli udział w powiatowych Igrzyskach Młodzieży Szkolnej w piłce siatkowej. Zawody rozegrano na Hali sportowej im. Agaty Mróz-Olszewskiej w Dąbrowie Tarnowskiej.

W czwartek 16 marca 2023 roku na boisku spotkały się uczennice Szkoły Podstawowej nr 2 w Dąbrowie Tarnowskiej oraz Szkół Podstawowych w: Nieczajnie Górnej, Oleśnie, Radgoszczy, Słupcu i Szczucinie.

Po podsumowaniu wyników poszczególnych meczów miejsce na podium zdobyły drużyny dziewcząt reprezentujące następujące szkoły:

  • I miejsce – Szkoła Podstawowa w Szczucinie
  • II miejsce - Szkoła Podstawowa w Nieczajnie Górnej
  • III miejsce – Szkoła Podstawowa w Słupcu

Dzień później przeprowadzono zawody w kategorii "chłopcy", do których swoje reprezentacje wystawiły Szkoły Podstawowe: nr 1 oraz nr 2 w Dąbrowie Tarnowskiej, a także "podstawówki" w: Nieczajnie Górnej, Oleśnie, Radgoszczy, Słupcu i Szczucinie.

Wyniki końcowej klasyfikacji w tej kategorii przedstawiają się następująco:

  • I miejsce - Szkoła Podstawowa w Szczucinie
  • II miejsce - Szkoła Podstawowa w Oleśnie
  • III miejsce - Szkoła Podstawowa nr 2 w Dąbrowie Tarnowskiej

Zawody zostały zorganizowane z wykorzystaniem środków dotacji Powiatu Dąbrowskiego, przekazanej Powiatowemu Szkolnemu Związkowi Sportowemu w Dąbrowie Tarnowskiej na realizację zadania pod nazwą „Współzawodnictwo sportowe dzieci i młodzieży szkół z terenu powiatu dąbrowskiego w ramach Małopolskiego Systemu Współzawodnictwa Sportowego”.

W dniach 16-17 marca 2023 roku uczniowie klas VII i VIII z terenu powiatu dąbrowskiego wzięli udział w powiatowych Igrzyskach Młodzieży Szkolnej w piłce siatkowej. Zawody rozegrano na Hali sportowej im. Agaty Mróz-Olszewskiej w Dąbrowie Tarnowskiej. W czwartek 16 marca 2023 roku na boisku spotkały się uczennice Szkoły Podstawowej nr 2 w Dąbrowie Tarnowskiej oraz Szkół Podstawowych w: Nieczajnie Górnej, Oleśnie, Radgoszczy, Słupcu i Szczucinie. Po podsumowaniu wyników poszczególnych meczów miejsce na podium zdobyły drużyny dziewcząt reprezentujące następujące szkoły: I miejsce – Szkoła Podstawowa w Szczucinie II miejsce - Szkoła Podstawowa w Nieczajnie Górnej III miejsce – Szkoła Podstawowa w Słupcu Dzień później przeprowadzono zawody w kategorii "chłopcy", do których swoje reprezentacje wystawiły Szkoły Podstawowe: nr 1 oraz nr 2 w Dąbrowie Tarnowskiej, a także "podstawówki" w: Nieczajnie Górnej, Oleśnie, Radgoszczy, Słupcu i Szczucinie. Wyniki końcowej klasyfikacji w tej kategorii przedstawiają się następująco: I miejsce - Szkoła Podstawowa w Szczucinie II miejsce - Szkoła Podstawowa w Oleśnie III miejsce - Szkoła Podstawowa nr 2 w Dąbrowie Tarnowskiej Zawody zostały zorganizowane z wykorzystaniem środków dotacji Powiatu Dąbrowskiego, przekazanej Powiatowemu Szkolnemu Związkowi Sportowemu w Dąbrowie Tarnowskiej na realizację zadania pod nazwą „Współzawodnictwo sportowe dzieci i młodzieży szkół z terenu powiatu dąbrowskiego w ramach Małopolskiego Systemu Współzawodnictwa Sportowego”.