Fundusze Europejskie
Opcje dostępności Włącz powiększenie czcionki Włącz wysoki kontrast Włącz lektora
Wyszukiwarka Mapa strony
  1. Igrzyska Młodzieży Szkolnej w siatkówce chłopców

Igrzyska Młodzieży Szkolnej w siatkówce chłopców

Igrzyska Młodzieży Szkolnej w siatkówce chłopców

22 stycznia 2009r. w Szkole Podstawowej nr 1 w Dąbrowie Tarnowskiej odbyły się Igrzyska Młodzieży Szkolnej w siatkówce chłopców.

Do zawodów przystąpiło 6 szkół podstawowych z Powiatu Dąbrowskiego, które zostały podzielone na dwie grupy. Do grupy pierwszej zostało przydzielone: Szkoła Podstawowa w Brokach, Szkoła Podstawowa w Nieczajnej Górnej i Szkoła Podstawowa w Oleśnie.
W grupie drugiej rywalizowały ze sobą: Szkoła Podstawowa w Zabrniu, Szkoła Podstawowa w Sęgorzowie oraz Szkoła Podstaowa w Bolesławiu.
Zwycięzcy grup zagrali ze sobą o miejsca 1 i 2, natomiast szkoły z drugich miejsc zagrały o miejsca 3 i 4.

Wyniki rywalizacji:

I miejsce Szkoła Podstawowa w Bolesłaiu
II miejsce Szkoła Podstawowa w Nieczajnej Górnej
III miejsce Szkoła Podstawowa w Zabrniu

Nagrody dla zwycięzców w postaci dyplomów, medali oraz pucharów ufundował Starosta Dąbrowski Wiesław Krajewski.

Gratulujemy Szkole Podstawowej w Bolesławiu oraz opiekunowi chłopców Panu Grzegorzowi Dymonowi.

22 stycznia 2009r. w Szkole Podstawowej nr 1 w Dąbrowie Tarnowskiej odbyły się Igrzyska Młodzieży Szkolnej w siatkówce chłopców. Do zawodów przystąpiło 6 szkół podstawowych z Powiatu Dąbrowskiego, które zostały podzielone na dwie grupy. Do grupy pierwszej zostało przydzielone: Szkoła Podstawowa w Brokach, Szkoła Podstawowa w Nieczajnej Górnej i Szkoła Podstawowa w Oleśnie.W grupie drugiej rywalizowały ze sobą: Szkoła Podstawowa w Zabrniu, Szkoła Podstawowa w Sęgorzowie oraz Szkoła Podstaowa w Bolesławiu.Zwycięzcy grup zagrali ze sobą o miejsca 1 i 2, natomiast szkoły z drugich miejsc zagrały o miejsca 3 i 4. Wyniki rywalizacji: I miejsce Szkoła Podstawowa w BolesłaiuII miejsce Szkoła Podstawowa w Nieczajnej GórnejIII miejsce Szkoła Podstawowa w Zabrniu Nagrody dla zwycięzców w postaci dyplomów, medali oraz pucharów ufundował Starosta Dąbrowski Wiesław Krajewski. Gratulujemy Szkole Podstawowej w Bolesławiu oraz opiekunowi chłopców Panu Grzegorzowi Dymonowi.