Igrzyska młodzieży szkolnej w siatkówce dla szkół podstawowych
W piątek 5 kwietnia 2013 r. w Hali Sportowej im. Agaty Mróz – Olszewskiej zostały przeprowadzone Igrzyska Młodzieży Szkolnej w kategorii uczniów szkół podstawowych. Turniej został rozegrany w ramach realizacji Powiatowego Szkolnego Kalendarza Sportowego. Organizatorami tych zawodów byli: Powiatowy Szkolny Związek Sportowy i samorząd powiatowy.
Do rywalizacji o tytuł Mistrza Powiatu i awans do zawodów rejonowych zgłosiły się drużyny dziewcząt i chłopców ze szkół podstawowych z: Olesna, Słupca, Bolesławia, Nieczajnej Górnej, Szkoły Podstawowej nr 2 w Dąbrowie Tarnowskiej, Borek, Woli Mędrzechowskiej, Radgoszczy, Smęgorzowa, Szczucina .
Mecze rozgrywane były w grupach, systemem każdy z każdym, do 2 wygranych setów, dwie zwycięskie drużyny z grupy przechodziły do dalszych rozgrywek .
Sędziowie turnieju: Anna Chmura, Michał Aksamit, Stanisław Jarmuła, Paweł Piotrowicz, Jacek Szarek, Marek Konieczny.
Wyniki dziewcząt :
Grupa A :
Bolesław – Słupiec - 0 : 2 ( 8 : 25 ) ( 17 : 25 )
Olesno – Wola Mędrzechowska - 2 : 0 ( 25 : 20 ) ( 25 : 16 )
Bolesław –Olesno - 0 : 2 ( 17 : 25 ) ( 13 : 25 )
Wola Mędrzechowska – Słupiec - 0 : 2 ( 1 : 25 ) ( 15 : 25 )
Bolesław – Wola Mędrzechowska - 0 : 2 ( 21 : 25 ) ( 10 : 25 )
Słupiec – Olesno - 2 : 0 ( 25 : 20 ) ( 25 : 10 )
Awans do dalszych rozgrywek : Słupiec , Olesno
Grupa B :
Radgoszcz – Smęgorzów – 0 : 2 ( 22 : 25) ( 20 : 25 )
Szczucin – Nieczajna Górna - 2 : 1 ( 24 : 26 ) ( 25 : 6 ) ( 15 : 5 )
Radgoszcz – Nieczajna Górna - 1 : 2 ( 9 : 25 ) ( 25 : 6 ) ( 11 : 15 )
Szczucin – Smęgorzów - 2 : 0 ( 25 : 22 ) ( 25 : 18 )
Radgoszcz – Szczucin - 0 : 2 ( 20 : 25 ) ( 21 : 25 )
Smęgorzów – Nieczajna Górna - 2 :0 ( 25 : 16 ) ( 25 : 21 )
Awans do dalszych rozgrywek – Smęgorzów i Szczucin .
Mecze finałowe :
Słupiec – Olesno - 2 : 0 ( 25 : 20 ) ( 25 : 10 )
Szczucin – Smęgorzów - 2 : 0 ( 25 :22 ) ( 25 : 18 )
Słupiec – Smęgorzów - 2 : 0 ( 25 : 23 ) ( 25 : 10 )
Szczucin – Olesno - 2 : 0 ( 25 : 16 ) ( 25 : 9 )
Smęgorzów - Olesno - 2 : 1 ( 25 : 17 ) ( 21 : 25 ) ( 15 : 9 )
Słupiec – Szczucin - 2 : 0 ( 25 : 17 ) ( 25 : 21 )
I miejsce i tytuł Mistrza Powiatu zdobyły dziewczęta ze Szkoły Podstawowej w Słupcu prowadzone przez Grażynę Dudę w składzie : Aleksandra Rorat, Karolina Jankowska, Beata Wójcik, Kamila Chrabąszcz, Wiktoria Sypek, Żaneta Rzeźnik, Wiktoria Sendor, Sylwia Nita, Karolina Wilk, Maria Sołtys .
II miejsce i tytuł V-ce Mistrz Powiatu – Szkoła Podstawowa Szczucin
III miejsce – Szkoła Podstawowa Smęgorzów
IV miejsce – Szkoła Podstawowa Olesno.
Wyniki chłopców :
Grupa A :
Olesno – Słupiec - 1 : 2 ( 25 : 21 ) ( 4 : 25 )( 5 : 15 )
Słupiec – Bolesław - 2 : 0 ( 25 : 14 ) ( 25 : 18 )
Olesno – Bolesław - 0 : 2 ( 14 : 25 ) ( 16 : 25 )
Grupa B
Nieczajna Górna - Nr 2 Dąbrowa Tarnowska 1 : 2 ( 25 : 10 ) ( 17 : 25 ) ( 11 : 15 )
Nieczajna Górna – Borki – 0 : 2 ( 15 : 25 ) ( 20 : 25 )
Nr 2 Dąbrowa Tarnowska – Borki – 1 : 2 ( 11 : 25 ) ( 25 : 14 ) ( 7 : 15 )
Mecze finałowe :
Słupiec – Nr 2 Dąbrowa Tarnowska 2 : 0 ( 25 : 23 ) ( 25 : 5 )
Bolesław - Borki - 1 : 2 ( 25 : 21 ) ( 19 : 25 ) ( 8 : 15 )
Nr 2 Dąbrowa Tarnowska - Bolesław - 2 : 1 ( 22 : 25 ) ( 25 : 18 ) ( 15 : 13 )
Borki - Słupiec - 1 : 2 ( 22 : 25 ) ( 25 : 19 ) ( 5 : 15 )
Słupiec - Bolesław - 2 : 0 ( 25 : 14 ) ( 25 : 18 )
Nr 2 Dąbrowa Tarnowska - Borki - 1 : 2 ( 11 : 25 ) ( 25 : 14 ) ( 7 : 15 )
I miejsce - Mistrz Powiatu - Szkoła Podstawowa Słupiec w składzie: Janusz Łachut, Jarosław Biała, Kamil Koczwański, Dawid Adamczyk, Dariusz Polak, Albert Wilk, Krystian Skoczylas, Tomasz Mikus, Wiktor Koczwański.
II miejsce V-ce Mistrz Powiatu – Szkoła Podstawowa Borki
III miejsce - Szkoła Podstawowa Nr 2 Dąbrowa Tarnowska
IV miejsce – Szkoła Podstawowa Bolesław .
Medale i dyplomy dla zwycięskich drużyn w imieniu Starosty Dąbrowskiego Tadeusza Kwiatkowskiego wręczała Anna Chmura.
Przejdź do strony Wydziału Geodezji e-Puap
Przejdź do strony Elektroniczna Platforma
Usług Administracji Publicznej CEIDG
Przejdź do strony Centralna Ewidencja i Informacja
o Działalności Gospodarczej Przejdź do strony Dziennik Województwa
Małopolskiego Przejdź do strony Dziennik Ustaw
dziennikustaw.gov.pl Przejdź do strony Monitor Polski
monitorpolski.gov.pl Przejdź do strony Program ochrony powietrza
dla województwa małopolskiego Przejdź do strony Baza teleadresowa
podmiotów i organizacji pozarządowych realizujących
oddziaływania wobec osób stosujących przemoc w rodzinie
w Dąbrowie Tarnowskiej
ul. B. Joselewicza 5