Fundusze Europejskie
Opcje dostępności Włącz powiększenie czcionki Włącz wysoki kontrast Włącz lektora
Wyszukiwarka Mapa strony
  1. Igrzyska Młodzieży Szkolnej w szachach

Igrzyska Młodzieży Szkolnej w szachach

Igrzyska Młodzieży Szkolnej w szachach

W dniu 15 stycznia 2009r. w Zespole Szkół Publicznych w Luszowicach odbyły się Igrzyska Młodzieży Szkolnej w szachach w kategorii dziewcząt i chłopców. W turnieju wzięło udział 56 uczestników ze szkół podstawowych i gimnazjalnych z Powiatu Dąbrowskiego.

Mistrzami Powiatu Dąbrowskiego zostali:Szkoły Podstawowe – dziewczęta:

I miejsce Camona Natalia SP Luszowice
II miejsce Kiwior Aneta SP Smęgorzów
III miejsce Pilas Karolina SP Olesno

Szkoły Podstawowe – chłopcy

I miejsce Wabno Wojciech SP Olesno
II miejsce Wanicki Winicjusz SP Luszowice
III miejsce Zych Michał SP Olesno

Szkoły Gimnazjalne – chłopcy

I miejsce Chłosta Kamil Gimnazjum w Oleśnie
II miejsce Banaś Mirosław Gimnazjum nr 1 w Dąbrowie Tarnowskiej
III miejsce Kądzielawa Tomasz Gimnazjum w Oleśnie

Głównym organizatorem Turnieju byli nauczyciele Zespołu Szkół Publicznych w Luszowicach: Piotr Rychliński oraz Jarosław Piasecki.
Puchary dla zwycięzców, które ufundował Starosta Dąbrowski Wiesław Krajewski wręczył Przewodniczący Powiatowego Szkolnego Związku Sportowego Andrzej Soja.

W dniu 15 stycznia 2009r. w Zespole Szkół Publicznych w Luszowicach odbyły się Igrzyska Młodzieży Szkolnej w szachach w kategorii dziewcząt i chłopców. W turnieju wzięło udział 56 uczestników ze szkół podstawowych i gimnazjalnych z Powiatu Dąbrowskiego. Mistrzami Powiatu Dąbrowskiego zostali:Szkoły Podstawowe – dziewczęta: I miejsce Camona Natalia SP LuszowiceII miejsce Kiwior Aneta SP SmęgorzówIII miejsce Pilas Karolina SP Olesno Szkoły Podstawowe – chłopcy I miejsce Wabno Wojciech SP OlesnoII miejsce Wanicki Winicjusz SP LuszowiceIII miejsce Zych Michał SP Olesno Szkoły Gimnazjalne – chłopcy I miejsce Chłosta Kamil Gimnazjum w OleśnieII miejsce Banaś Mirosław Gimnazjum nr 1 w Dąbrowie TarnowskiejIII miejsce Kądzielawa Tomasz Gimnazjum w Oleśnie Głównym organizatorem Turnieju byli nauczyciele Zespołu Szkół Publicznych w Luszowicach: Piotr Rychliński oraz Jarosław Piasecki.Puchary dla zwycięzców, które ufundował Starosta Dąbrowski Wiesław Krajewski wręczył Przewodniczący Powiatowego Szkolnego Związku Sportowego Andrzej Soja.