1. II Konkurs Piosenki Anglojęzycznej – Breń 2010

Oficjalne wyniki II Konkursu Piosenki Anglojęzycznej

1. Miejsce:

- Kinga Borsa ( Gimnazjum nr 2 w Dąbrowie Tarn.), utwór
Faith Hill „There you'll be"

2. Miejsce:
Zespół ( ZSP nr 1 w Dąbrowie Tarn.) w składzie:
- Barbara Kozik
- Katarzyna Kamykowska
- Joanna Olearczyk
utwór Linkin Park „What I've done"

3. Miejsce:
- Paulina Knutelska (Gimnazjum nr 1 w Dąbrowie Tarn.),
utwór Miley Cyrus „When I look at you"

Wyróżnienie:
Zespół ( ZSP w Brniu) w składzie:
- Karolina Węgiel
- Magdalena Węgiel
utwór Queen „Who wants to live forever"

Wyróżnienie:
Zespół BaTTory ( ZSP nr 2 w Dąbrowie Tarnowskiej), utwór Sabatton „40-1"

W dniu 11 czerwca ( w piątek) 2010 r. w sali gimnastycznej Zespołu Szkół Ponadgimnazjalnych w Brniu odbył się finał Konkursu Piosenki Anglojęzycznej dla szkół gimnazjalnych i ponadgimnazjalnych powiatu dąbrowskiego.W konkursie wzięły udział reprezentantki 9 szkół powiatu. Jury wybrało ex aequo dwa pierwsze miejsca, które zajęły: Anna Michalczyk z Gimnazjum w Gruszowie Wielkim oraz Kinga Borsa z Gimnazjum nr 2 w Dąbrowie Tarnowskiej. Laureatkom Konkursu nagrody wręczali: Starosta Dąbrowski Wiesław Krajewski i Dyrektor Szkoły Jarosław Boryczka. Jednym ze sponsorów nagród Konkursu Piosenki Anglojęzycznej był Starosta Dąbrowski. Popisy wokalistek oceniało Jury w składzie: Paweł Chojnowski – Dyrektor DDK w Dąbrowie Tarnowskiej ( przewodniczący), Małgorzata Morawiec – Kierownik Gminnej Biblioteki Publicznej w Oleśnie, Anna Bugajska –nauczycielka j. angielskiego w ZSP nr 1 w Dąbrowie Tarnowskiej, Dagmara Jedynak - pracownik Wydziału Rozwoju Regionalnego, Edukacji i Zdrowia w Starostwie Powiatowym w Dąbrowie Tarnowskiej. W organizowaniu Konkursu brały udział nauczycielki ZSP w Brniu: pedagog Joanna Janus, nauczycielka j. angielskiego Iwona Świerczek oraz nauczycielka j. niemieckiego Barbara Babiarz. Oficjalne wyniki II Konkursu Piosenki Anglojęzycznej 1. Miejsce:- Anna Michalczyk ( Gimnazjum w Gruszowie Wielkim), utwór Leonarda Coehna „Dance me to the end of love" - Kinga Borsa ( Gimnazjum nr 2 w Dąbrowie Tarn.), utwórFaith Hill „There you'll be" 2. Miejsce:Zespół ( ZSP nr 1 w Dąbrowie Tarn.) w składzie:- Barbara Kozik- Katarzyna Kamykowska- Joanna Olearczykutwór Linkin Park „What I've done" 3. Miejsce:- Paulina Knutelska (Gimnazjum nr 1 w Dąbrowie Tarn.),utwór Miley Cyrus „When I look at you" Wyróżnienie:Zespół ( ZSP w Brniu) w składzie:- Karolina Węgiel- Magdalena Węgielutwór Queen „Who wants to live forever" Wyróżnienie:Zespół BaTTory ( ZSP nr 2 w Dąbrowie Tarnowskiej), utwór Sabatton „40-1"