Fundusze Europejskie
Opcje dostępności Włącz powiększenie czcionki Włącz wysoki kontrast Włącz lektora
Wyszukiwarka Mapa strony
  1. II miejsce Football Academy Dąbrowa Tarnowska na SILVER ZAWOJA 2023!

II miejsce Football Academy Dąbrowa Tarnowska na SILVER ZAWOJA 2023!

II miejsce Football Academy Dąbrowa Tarnowska na SILVER ZAWOJA 2023!

W dniach 2-3 grudnia 2023 zawodnicy UKS Football Academy Dąbrowa Tarnowska uczestniczyli w dwudniowym turnieju piłki nożnej, który odbył się w Zawoi na orliku „pod balonem”.

Do rywalizacji przystąpili zawodnicy z roczników 2011 i 2012 z małopolski i śląska. SILVER CUP to turniej, który rozgrywany jest już od 19 lat i cieszy się bardzo dobrą opinią. Pomimo ogromnych opadów śniegu wszystkie drużyny wstawiły się punktualnie.

Z bardzo dobrej strony zaprezentowała się drużyna Football Academy DT, która w ostatecznym rozrachunku zajęła bardzo dobre II miejsce!

Brawa i gratulacje dla zawodników!

WYNIKI;

FA DT – Podgórska Akademia Piłkarska 0:0

  • Football Academy DT– Górnik Wieliczka 1:2
  • Football Academy DT – AP Zawoja  4:2
  • Football Academy DT– Wilga Kraków 2:0
  • Football Academy DT – Tempo Reszotary  1:0
  • Football Academy DT – FBS Zawoja 0:0
  • Football Academy DT – PAP Kraków 0:0

Najlepszym strzelcem drużyny został Maksymilian Nowak.

Na koniec turnieju każdy zawodnik otrzymał pamiątkowy medal, drużyna puchar oraz wartościowy sprzęt sportowy. Dąbrowska Football Academy dziękuje właścicielom Pensjonatu MALIK za super gościnne przyjęcie.

W dniach 2-3 grudnia 2023 zawodnicy UKS Football Academy Dąbrowa Tarnowska uczestniczyli w dwudniowym turnieju piłki nożnej, który odbył się w Zawoi na orliku „pod balonem”. Do rywalizacji przystąpili zawodnicy z roczników 2011 i 2012 z małopolski i śląska. SILVER CUP to turniej, który rozgrywany jest już od 19 lat i cieszy się bardzo dobrą opinią. Pomimo ogromnych opadów śniegu wszystkie drużyny wstawiły się punktualnie. Z bardzo dobrej strony zaprezentowała się drużyna Football Academy DT, która w ostatecznym rozrachunku zajęła bardzo dobre II miejsce! Brawa i gratulacje dla zawodników! WYNIKI; FA DT – Podgórska Akademia Piłkarska 0:0 Football Academy DT– Górnik Wieliczka 1:2 Football Academy DT – AP Zawoja  4:2 Football Academy DT– Wilga Kraków 2:0 Football Academy DT – Tempo Reszotary  1:0 Football Academy DT – FBS Zawoja 0:0 Football Academy DT – PAP Kraków 0:0 Najlepszym strzelcem drużyny został Maksymilian Nowak. Na koniec turnieju każdy zawodnik otrzymał pamiątkowy medal, drużyna puchar oraz wartościowy sprzęt sportowy. Dąbrowska Football Academy dziękuje właścicielom Pensjonatu MALIK za super gościnne przyjęcie.