Fundusze Europejskie
Opcje dostępności Włącz powiększenie czcionki Włącz wysoki kontrast Włącz lektora
Wyszukiwarka Mapa strony
  1. II Policyjne Zawody Strzeleckie

II Policyjne Zawody Strzeleckie

II Policyjne Zawody Strzeleckie

W strzelnicy myśliwskiej w poddąbrowskiej wsi Fiuk rozegrano zawody strzeleckie, w których rywalizowali policjanci z Komendy Powiatowej Policji w Dąbrowie Tarnowskiej. 
Po raz drugi komendant powiatowy zorganizował zawody strzeleckie dla różnych służb dąbrowskiej policji. Rywalizowali ze sobą m.in. policjanci z wydziałów kryminalnego, prewencji i „drogówki”, pracownicy samodzielni i funkcjonariusze z komisariatu w Szczucinie. W sumie wystawiono 8 drużyn i sklasyfikowano indywidualnie 21 policjantów. Policjanci musieli wykazać się celnością w strzelaniu do postaci na wolnym powietrzu. Indywidualnie najlepszy okazał się młodszy aspirant Piotr Walus z wydziału kryminalnego, drugie miejsce zajął podkomisarz Bogdan Tabiś – pracujący na samodzielnym stanowisku, a trzecie sierżant sztabowy Jan Szymański z „drogówki”. Drużynowo zwyciężyli samodzielni pracownicy, pokonując kryminalnych i ruch drogowy. Pamiątkowe puchary ufundował i po zawodach wręczył najlepszym policjantom i drużynom starosta dąbrowski. Zawodnikom kibicowali pracownicy samorządowi starostwa i strażacy. 

Źródło: Dziennik Polski

W strzelnicy myśliwskiej w poddąbrowskiej wsi Fiuk rozegrano zawody strzeleckie, w których rywalizowali policjanci z Komendy Powiatowej Policji w Dąbrowie Tarnowskiej.  Po raz drugi komendant powiatowy zorganizował zawody strzeleckie dla różnych służb dąbrowskiej policji. Rywalizowali ze sobą m.in. policjanci z wydziałów kryminalnego, prewencji i „drogówki”, pracownicy samodzielni i funkcjonariusze z komisariatu w Szczucinie. W sumie wystawiono 8 drużyn i sklasyfikowano indywidualnie 21 policjantów. Policjanci musieli wykazać się celnością w strzelaniu do postaci na wolnym powietrzu. Indywidualnie najlepszy okazał się młodszy aspirant Piotr Walus z wydziału kryminalnego, drugie miejsce zajął podkomisarz Bogdan Tabiś – pracujący na samodzielnym stanowisku, a trzecie sierżant sztabowy Jan Szymański z „drogówki”. Drużynowo zwyciężyli samodzielni pracownicy, pokonując kryminalnych i ruch drogowy. Pamiątkowe puchary ufundował i po zawodach wręczył najlepszym policjantom i drużynom starosta dąbrowski. Zawodnikom kibicowali pracownicy samorządowi starostwa i strażacy.  Źródło: Dziennik Polski