1. II Powiatowy Turniej o Puchar Przewodniczącego Komisji Edukacji i Polityki Społecznej w piłce nożnej

Wyniki turnieju:

I miejsce – ZSP w Szczucinie

II miejsce – ZSP nr 1 w Dąbrowie Tarnowskiej

III miejsce – ZSP nr 2 w Dąbrowie Tarnowskiej

IV miejsce – ZSP w Brniu.

W dniu 19 listopada 2009 r. na boisku sportowym przy Zespole Szkół Ponadgimnazjalnych nr 1 w Dąbrowie Tarnowskiej odbył się II Powiatowy Turniej o Puchar Przewodniczącego Komisji Edukacji i Polityki Społecznej w piłce nożnej chłopców. Do turnieju przystąpiły drużyny z wszystkich 4 szkół ponadgimnazjalnych Powiatu Dąbrowskiego. Drużyny walczyły o zwycięstwo w turnieju systemem „każdy z każdym". Wyniki turnieju: I miejsce – ZSP w Szczucinie Skład zwycięskiej drużyny: Piotr Strycharz, Daniel Bator, Dawid Nowak, Tomasz Pietras, Krzysztof Glica, Kamil Filipski, Wiktor Curyło, Tomasz Sosin, Mateusz Łabuz, Radosław Furgał, Dariusz Furgał. II miejsce – ZSP nr 1 w Dąbrowie Tarnowskiej III miejsce – ZSP nr 2 w Dąbrowie Tarnowskiej IV miejsce – ZSP w Brniu. Najlepszym zawodnikiem turnieju został Piotr Strycharz z ZSP w Szczucinie. Nagrody w postaci pucharów ufundował Pan Lesław Wieczorek – Przewodniczący Komisji Edukacji i Polityki Społecznej Rady Powiatu. Zawody sędziował Pan Andrzej Soja.