Fundusze Europejskie
Opcje dostępności Włącz powiększenie czcionki Włącz wysoki kontrast Włącz lektora
Wyszukiwarka Mapa strony
  1. II Runda Pucharu Małopolski w łucznictwie

II Runda Pucharu Małopolski w łucznictwie

II Runda Pucharu Małopolski w łucznictwie

W dniu 26 maja 2012 Miejsko Ludowy Klub Sportowy "Dąbrovia" wraz z Miejsko-Gminnym Ośrodkiem Sportu i Rekreacji byli gospodarzami II Rundy Pucharu Małopolski w łucznictwie. Całym zawodom sprzyjała rewelacyjna atmosfera oraz idealne warunki pogodowe. Nasi zawodnicy spisali się bardzo dobrze obsadzając czołowe pozycje zawodów:
Kategoria OPEN łuki klasyczne - mężczyźni
1. Jakub Kot
Kategoria OPEN łuki klasyczne - kobiety
1. Małgorzata Mickiewicz
2. Katarzyna Mickiewicz
Kategoria Jnior Młodszy - mężczyźni
1. Filip Pyteraf
2. Łukasz Kogut
3. Kamil Pikul
4. Mateusz Skąpski
Zwycięzcy udekorowani zostali medalami oraz dyplomami, a wszystkich uczestników zawodów, przed powrotem do domu ugoszczono przysmakami z grilla."

W tym samym czasie zawodnicy Dąbrovii startowali na Memoriale Gromskiego w Rzeszowie - jeden z prestiżowych i mocno obsadzonych turniejów - w kategorii młodzik i dzieci. Zawody okazały się spektaklem w wykonaniu naszych łuczników. Wystrzelone życiowe wyniki Grzegorzowi Wariasowi dały I miejsce a Wiktorii Malik II miejsce wśród młodzików. W kategorii Dzieci początkujący zawodnicy potwierdzili swoje umiejętności plasując się w pierwszej dziesiątce: Aleksandra Pagos była 7-ma, a Dawid Dziedzic 10-ty.

opracowanie: D. Kot

W dniu 26 maja 2012 Miejsko Ludowy Klub Sportowy "Dąbrovia" wraz z Miejsko-Gminnym Ośrodkiem Sportu i Rekreacji byli gospodarzami II Rundy Pucharu Małopolski w łucznictwie. Całym zawodom sprzyjała rewelacyjna atmosfera oraz idealne warunki pogodowe. Nasi zawodnicy spisali się bardzo dobrze obsadzając czołowe pozycje zawodów:Kategoria OPEN łuki klasyczne - mężczyźni1. Jakub KotKategoria OPEN łuki klasyczne - kobiety1. Małgorzata Mickiewicz2. Katarzyna MickiewiczKategoria Jnior Młodszy - mężczyźni1. Filip Pyteraf2. Łukasz Kogut3. Kamil Pikul4. Mateusz SkąpskiZwycięzcy udekorowani zostali medalami oraz dyplomami, a wszystkich uczestników zawodów, przed powrotem do domu ugoszczono przysmakami z grilla." W tym samym czasie zawodnicy Dąbrovii startowali na Memoriale Gromskiego w Rzeszowie - jeden z prestiżowych i mocno obsadzonych turniejów - w kategorii młodzik i dzieci. Zawody okazały się spektaklem w wykonaniu naszych łuczników. Wystrzelone życiowe wyniki Grzegorzowi Wariasowi dały I miejsce a Wiktorii Malik II miejsce wśród młodzików. W kategorii Dzieci początkujący zawodnicy potwierdzili swoje umiejętności plasując się w pierwszej dziesiątce: Aleksandra Pagos była 7-ma, a Dawid Dziedzic 10-ty. opracowanie: D. Kot