Fundusze Europejskie
Opcje dostępności Włącz powiększenie czcionki Włącz wysoki kontrast Włącz lektora
Wyszukiwarka Mapa strony
  1. II Turniej Szachowy o Puchar Generalnego Dyrektora Generalnej Dyrekcji Dróg Krajowych i Autostrad

II Turniej Szachowy o Puchar Generalnego Dyrektora Generalnej Dyrekcji Dróg Krajowych i Autostrad

II Turniej Szachowy o Puchar Generalnego Dyrektora Generalnej Dyrekcji Dróg Krajowych i Autostrad

W dniu 23 września 2006 roku w Wydziale Historii Drogownictwa w Szczucinie, zgodnie z ubiegłoroczną zapowiedzią odbył się II Turniej Szachowy o Puchar Generalnego Dyrektora Generalnej Dyrekcji Dróg Krajowych i Autostrad.

Również i w tym roku organizatorem imprezy była Generalna Dyrekcja Dróg Krajowych i Autostrad w Warszawie, Fundacja Ochrony Zabytków Drogownictwa w Szczucinie oraz Międzyzakładowe Ognisko TKKF „Drogowiec" w Krakowie.

Tempo gry wynosiło 15 minut dla każdego zawodnika. Turniej był rozgrywany systemem szwajcarskim na dystansie 9 rund, a kolejność miejsc ustalany był wg ilości zdobytych punktów z klasyfikacją pomocniczą:

1/ średni Bucholz

2./ progresja

3/ ilość zwycięstw

4/ pełny Bucholz

Po 9 rozegranych rundach, sędziowanych przez Pana Wiesława Kasperek – Sędziego Klasy Państwowej wyłoniono najlepszych:

I miejsce Michał Skalski

II miejsce Michał Kozakow

III miejsce Kamil Mitoń

którym cała publiczność pogratulowała gromkimi brawami.

Dzięki hojności sponsorów nagrodzeni zostali wszyscy uczestnicy turnieju. Nagrody zostały ufundowane przez: Starostwo Powiatowe w Dąbrowie Tarnowskiej; Urząd Gminy w Szczucinie; Tankpol – R. Mysio i Wspólnicy Sp. J.; F.H. Katpol Sp. J. Szczucin; Firma POLDIM z Tarnowa; Centrum Techniki Biurowej Lobos z Tarnowa; Hurtownia WISŁA; TRANS – BUDEK Mariusz Kmieć; Firma KWANT z Dąbrowy Tarnowskiej; Hurtownia Ogrodnicza PLANTA w Tarnowie.

Turniej był doskonałą okazją na to, aby zwiedzić sale ekspozycyjne Wydziału Historii Drogownictwa, które prezentowane przez przewodników, oczarowały nie tylko szachistów.....

Źródło: Wydział Historii Drogownictwa w Szczucinie

W dniu 23 września 2006 roku w Wydziale Historii Drogownictwa w Szczucinie, zgodnie z ubiegłoroczną zapowiedzią odbył się II Turniej Szachowy o Puchar Generalnego Dyrektora Generalnej Dyrekcji Dróg Krajowych i Autostrad. Również i w tym roku organizatorem imprezy była Generalna Dyrekcja Dróg Krajowych i Autostrad w Warszawie, Fundacja Ochrony Zabytków Drogownictwa w Szczucinie oraz Międzyzakładowe Ognisko TKKF „Drogowiec" w Krakowie. Tempo gry wynosiło 15 minut dla każdego zawodnika. Turniej był rozgrywany systemem szwajcarskim na dystansie 9 rund, a kolejność miejsc ustalany był wg ilości zdobytych punktów z klasyfikacją pomocniczą: 1/ średni Bucholz 2./ progresja 3/ ilość zwycięstw 4/ pełny Bucholz Po 9 rozegranych rundach, sędziowanych przez Pana Wiesława Kasperek – Sędziego Klasy Państwowej wyłoniono najlepszych: I miejsce Michał Skalski II miejsce Michał Kozakow III miejsce Kamil Mitoń którym cała publiczność pogratulowała gromkimi brawami. Dzięki hojności sponsorów nagrodzeni zostali wszyscy uczestnicy turnieju. Nagrody zostały ufundowane przez: Starostwo Powiatowe w Dąbrowie Tarnowskiej; Urząd Gminy w Szczucinie; Tankpol – R. Mysio i Wspólnicy Sp. J.; F.H. Katpol Sp. J. Szczucin; Firma POLDIM z Tarnowa; Centrum Techniki Biurowej Lobos z Tarnowa; Hurtownia WISŁA; TRANS – BUDEK Mariusz Kmieć; Firma KWANT z Dąbrowy Tarnowskiej; Hurtownia Ogrodnicza PLANTA w Tarnowie. Turniej był doskonałą okazją na to, aby zwiedzić sale ekspozycyjne Wydziału Historii Drogownictwa, które prezentowane przez przewodników, oczarowały nie tylko szachistów..... Źródło: Wydział Historii Drogownictwa w Szczucinie