Fundusze Europejskie
Opcje dostępności Włącz powiększenie czcionki Włącz wysoki kontrast Włącz lektora
Wyszukiwarka Mapa strony
  1. II wiosenny Puchar Sportowy

II wiosenny Puchar Sportowy

II wiosenny Puchar Sportowy

W dniach 5-6 marca w hali sportowej ZSP nr 1 w Dąbrowie Tarnowskiej pod patronatem Burmistrza Dąbrowy Tarnowskiej i Starosty Dąbrowskiego odbyła sie impreza II WIOSENNY PUCHAR SPORTOWY. Odbyły sie turnieje piłki halowej i siatkówki. 

WYNIKI:

PIŁKA NOŻNA – 5.03

I miejsce i Puchar Burmistrza – „Handlowcy” z Dąbrowy Tarnowskiej
II miejsce – „Koksy” z Dąbrowy Tarnowskiej
III miejsce - „Radgoszcz”
IV miejsce – „Old Team” z Dąbrowy Tarnowskiej
Król strzelców – Tomasz Wątroba („Handlowcy”) – 8 bramek, tyle samo miał na koncie Grzegorz Panek („Radgoszcz”), o zwycięstwie zdecydował dodatkowy pojedynek rzutów karnych w wykonaniu obu snajperów. Nagrodę dla najlepszego strzelca ufundował Bogdan Gądek z Dąbrowy Tarnowskiej.
Mecze finałowe: o I miejsce „Handlowcy” – „Koksy” 5:2, o III miejsce „Radgoszcz” – Old Team” 2:0.
Zawody sędziowali: Łukasz Świętochowski i Radosław Foder. W turnieju wzięło udział 10 drużyn.

SIATKÓWKA – 6.03
w kategorii kobiet I miejsce i Puchar Starosty – „Eurosan” z Dąbrowy T. II miejsce – Gimnazjum nr1 w Dąbrowie T.
w kategorii mężczyzn I miejsce i Puchar Starosty – „Wapniaki” z Dąbrowy 
II miejsce – „Dąbrowiak” z Dąbrowy T.
III miejsce – „Championi” z Dąbrowy T.
IV miejsce – „Niepokonani” z Dąbrowy T.
Startowało 10 drużyn (2 kobiece, 8 męskich – z Dąbrowy T. i Radomyśla). 

Źródło: inTARnet.pl

W dniach 5-6 marca w hali sportowej ZSP nr 1 w Dąbrowie Tarnowskiej pod patronatem Burmistrza Dąbrowy Tarnowskiej i Starosty Dąbrowskiego odbyła sie impreza II WIOSENNY PUCHAR SPORTOWY. Odbyły sie turnieje piłki halowej i siatkówki.  WYNIKI: PIŁKA NOŻNA – 5.03 I miejsce i Puchar Burmistrza – „Handlowcy” z Dąbrowy Tarnowskiej II miejsce – „Koksy” z Dąbrowy Tarnowskiej III miejsce - „Radgoszcz” IV miejsce – „Old Team” z Dąbrowy Tarnowskiej Król strzelców – Tomasz Wątroba („Handlowcy”) – 8 bramek, tyle samo miał na koncie Grzegorz Panek („Radgoszcz”), o zwycięstwie zdecydował dodatkowy pojedynek rzutów karnych w wykonaniu obu snajperów. Nagrodę dla najlepszego strzelca ufundował Bogdan Gądek z Dąbrowy Tarnowskiej. Mecze finałowe: o I miejsce „Handlowcy” – „Koksy” 5:2, o III miejsce „Radgoszcz” – Old Team” 2:0. Zawody sędziowali: Łukasz Świętochowski i Radosław Foder. W turnieju wzięło udział 10 drużyn. SIATKÓWKA – 6.03 w kategorii kobiet I miejsce i Puchar Starosty – „Eurosan” z Dąbrowy T. II miejsce – Gimnazjum nr1 w Dąbrowie T. w kategorii mężczyzn I miejsce i Puchar Starosty – „Wapniaki” z Dąbrowy  II miejsce – „Dąbrowiak” z Dąbrowy T. III miejsce – „Championi” z Dąbrowy T. IV miejsce – „Niepokonani” z Dąbrowy T. Startowało 10 drużyn (2 kobiece, 8 męskich – z Dąbrowy T. i Radomyśla).  Źródło: inTARnet.pl