Fundusze Europejskie
Opcje dostępności Włącz powiększenie czcionki Włącz wysoki kontrast Włącz lektora
Wyszukiwarka Mapa strony
  1. III edycja Konkursu Piosenki Anglojęzycznej

III edycja Konkursu Piosenki Anglojęzycznej

III edycja Konkursu Piosenki Anglojęzycznej

Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych w Brniu we współpracy z Centrum Polonii – Ośrodkiem Kultury, Turystyki i Rekreacji w Brniu, organizują III edycję Konkursu Piosenki Anglojęzycznej.

Celem konkursu jest promowanie języka angielskiego wśród młodzieży oraz zachęcanie do nauki tego języka w przyjemny i efektywny sposób. Pragniemy także, by ten konkurs służył okazją do współpracy i integracji środowisk szkolnych naszego powiatu.

Konkurs odbędzie się w siedzibie Centrum Polonii w Brniu w dniu 10.06.2011 r. o godz. 9.30

Do tegorocznej edycji konkursu zgłosiło się 22 uczestników z 7 szkół gimnazjalnych i ponadgimnazjalnych naszego powiatu. Zaśpiewają utwory takich ponadczasowych wykonawców jak zespół Queen, Celine Dion, Barbara Streisand czy Lionel Richie.
Nie zabraknie także nowości muzycznych, gdyż uczestnicy zamierzają zmierzyć się z utworem Alexandry Burke oraz Leony Lewis i Avril Lavigne.
Dzięki uprzejmości firmy „Pracownia Projektów Interaktywnych" z Olesna po raz pierwszy będzie możliwość obejrzenia konkursu na żywo w internecie pod adresem: http://centrum.livetonet.pl

Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych w Brniu we współpracy z Centrum Polonii – Ośrodkiem Kultury, Turystyki i Rekreacji w Brniu, organizują III edycję Konkursu Piosenki Anglojęzycznej. Celem konkursu jest promowanie języka angielskiego wśród młodzieży oraz zachęcanie do nauki tego języka w przyjemny i efektywny sposób. Pragniemy także, by ten konkurs służył okazją do współpracy i integracji środowisk szkolnych naszego powiatu. Konkurs odbędzie się w siedzibie Centrum Polonii w Brniu w dniu 10.06.2011 r. o godz. 9.30 Do tegorocznej edycji konkursu zgłosiło się 22 uczestników z 7 szkół gimnazjalnych i ponadgimnazjalnych naszego powiatu. Zaśpiewają utwory takich ponadczasowych wykonawców jak zespół Queen, Celine Dion, Barbara Streisand czy Lionel Richie.Nie zabraknie także nowości muzycznych, gdyż uczestnicy zamierzają zmierzyć się z utworem Alexandry Burke oraz Leony Lewis i Avril Lavigne.Dzięki uprzejmości firmy „Pracownia Projektów Interaktywnych" z Olesna po raz pierwszy będzie możliwość obejrzenia konkursu na żywo w internecie pod adresem: http://centrum.livetonet.pl