Fundusze Europejskie
Opcje dostępności Włącz powiększenie czcionki Włącz wysoki kontrast Włącz lektora
Wyszukiwarka Mapa strony
  1. III Małopolska Spartakiada Seniorów

III Małopolska Spartakiada Seniorów

III Małopolska Spartakiada Seniorów

Słuchacze Stowarzyszenia Uniwersytet Trzeciego Wieku przy Dąbrowskim Domu Kultury na zaproszenie Elżbiety Achinger – Prezes Stowarzyszenia Wielicki Uniwersytet Trzeciego Wieku, 11 czerwca 2016 roku wzięli udział w III Małopolskiej Spartakiadzie Seniorów, która odbyła się w Niepołomicach.

W Spartakiadzie udział wzięli liczni słuchacze małopolskich Uniwersytetów Trzeciego Wieku, członkowie Klubów seniora i Rad seniorów, oraz innych organizacji pozarządowych działających na rzecz aktywizacji seniorów.

Reprezentacja dąbrowskiego UTW brała udział w następujących konkurencjach sportowych: slalom rowerowy, bieg na dystansie 60 m, rzut piłką do celu, rzut piłką na odległość, rzut woreczkiem do linii oraz marsz z kijkami na dystansie 400 m (Nordicwalking).

W zmaganiach sportowych reprezentanci dąbrowskiego UTW osiągnęli wysokie wyniki:

  • Helena Siepiora zdobyła I miejsce w rzucie woreczkiem do linii,
  • Antoni Rogowski zdobył I miejsce w slalomie rowerowym,
  • Marian Rzeźnik zdobył III miejsce w biegu na 60 m.

Gratulujemy wszystkim, którzy wzięli udział w poszczególnych dyscyplinach sportowych i reprezentowali nasz Uniwersytet.

Podczas pobytu w Niepołomicach słuchacze UTW zwiedzili Muzeum Niepołomickie w Zamku Królewskim oraz Muzeum Fonografii. Wyjazd na spartakiadę dofinansowany został ze środków Państwowego Funduszu Rehabilitacji Osób Niepełnosprawnych w ramach projektu realizowanego przez UTW.

KG/UTW/mags

Słuchacze Stowarzyszenia Uniwersytet Trzeciego Wieku przy Dąbrowskim Domu Kultury na zaproszenie Elżbiety Achinger – Prezes Stowarzyszenia Wielicki Uniwersytet Trzeciego Wieku, 11 czerwca 2016 roku wzięli udział w III Małopolskiej Spartakiadzie Seniorów, która odbyła się w Niepołomicach. W Spartakiadzie udział wzięli liczni słuchacze małopolskich Uniwersytetów Trzeciego Wieku, członkowie Klubów seniora i Rad seniorów, oraz innych organizacji pozarządowych działających na rzecz aktywizacji seniorów. Reprezentacja dąbrowskiego UTW brała udział w następujących konkurencjach sportowych: slalom rowerowy, bieg na dystansie 60 m, rzut piłką do celu, rzut piłką na odległość, rzut woreczkiem do linii oraz marsz z kijkami na dystansie 400 m (Nordicwalking). W zmaganiach sportowych reprezentanci dąbrowskiego UTW osiągnęli wysokie wyniki: Helena Siepiora zdobyła I miejsce w rzucie woreczkiem do linii, Antoni Rogowski zdobył I miejsce w slalomie rowerowym, Marian Rzeźnik zdobył III miejsce w biegu na 60 m. Gratulujemy wszystkim, którzy wzięli udział w poszczególnych dyscyplinach sportowych i reprezentowali nasz Uniwersytet. Podczas pobytu w Niepołomicach słuchacze UTW zwiedzili Muzeum Niepołomickie w Zamku Królewskim oraz Muzeum Fonografii. Wyjazd na spartakiadę dofinansowany został ze środków Państwowego Funduszu Rehabilitacji Osób Niepełnosprawnych w ramach projektu realizowanego przez UTW. KG/UTW/mags