Fundusze Europejskie
Opcje dostępności Włącz powiększenie czcionki Włącz wysoki kontrast Włącz lektora
Wyszukiwarka Mapa strony
  1. III Memoriał Zbyszka Streba otworzy sezon amatorskiej siatkówki

III Memoriał Zbyszka Streba otworzy sezon amatorskiej siatkówki

III Memoriał Zbyszka Streba otworzy sezon amatorskiej siatkówki

Dąbrowski Dom Kultury wraz z Referatem Kultury Fizycznej i Sportu Urzędu Miejskiego w Dąbrowie Tarnowskiej organizują po raz trzeci Memoriał Zbyszka Streba – wieloletniego pracownika DDK i kina „Sokół", zmarłego nagle kilka lat temu. Memoriał pomaga rodzinie i podtrzymuje pamięć o niegdyś oddanemu miejscu pracy bez reszty Zbigniewowi Strebowi (wpisowe w wysokości 60 zł od każdej drużyny zgłoszonej do turnieju organizatorzy przekazują wdowie).

Memoriał odbędzie się na Hali im. Agaty Mróz-Olszewskiej w niedzielę 18 października 2015 r. (początek o godz.14:00), w przypadku dużego zainteresowania (ponad 4 drużyny) turniej zostanie rozegrany w grupach na 2 lub 3 boiskach równolegle. Najlepsze zespoły otrzymają puchary, wszystkie pamiątkowe dyplomy. Wstęp na widownię wolny, zgłoszenia na memoriał telefonicznie (DDK - 14-655-9214) do dnia 13 października.

Memoriał otwiera nowy sezon amatorskiej siatkówki. Kolejny weekend po 18.10 to start V edycji Dąbrowskiej Amatorskiej Ligi Siatkówki, w styczniu miłośników tej dyscypliny w Dąbrowie Tarnowskiej czeka tradycyjnie Turniej Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. W sprawie szczegółów memoriału i DALS prosimy zainteresowanych o kontakt z dyrektorem DDK Pawłem Chojnowskim.

źródło: DDK w Dąbrowie Tarnowskiej

Dąbrowski Dom Kultury wraz z Referatem Kultury Fizycznej i Sportu Urzędu Miejskiego w Dąbrowie Tarnowskiej organizują po raz trzeci Memoriał Zbyszka Streba – wieloletniego pracownika DDK i kina „Sokół", zmarłego nagle kilka lat temu. Memoriał pomaga rodzinie i podtrzymuje pamięć o niegdyś oddanemu miejscu pracy bez reszty Zbigniewowi Strebowi (wpisowe w wysokości 60 zł od każdej drużyny zgłoszonej do turnieju organizatorzy przekazują wdowie). Memoriał odbędzie się na Hali im. Agaty Mróz-Olszewskiej w niedzielę 18 października 2015 r. (początek o godz.14:00), w przypadku dużego zainteresowania (ponad 4 drużyny) turniej zostanie rozegrany w grupach na 2 lub 3 boiskach równolegle. Najlepsze zespoły otrzymają puchary, wszystkie pamiątkowe dyplomy. Wstęp na widownię wolny, zgłoszenia na memoriał telefonicznie (DDK - 14-655-9214) do dnia 13 października. Memoriał otwiera nowy sezon amatorskiej siatkówki. Kolejny weekend po 18.10 to start V edycji Dąbrowskiej Amatorskiej Ligi Siatkówki, w styczniu miłośników tej dyscypliny w Dąbrowie Tarnowskiej czeka tradycyjnie Turniej Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. W sprawie szczegółów memoriału i DALS prosimy zainteresowanych o kontakt z dyrektorem DDK Pawłem Chojnowskim. źródło: DDK w Dąbrowie Tarnowskiej