Fundusze Europejskie
Opcje dostępności Włącz powiększenie czcionki Włącz wysoki kontrast Włącz lektora
Wyszukiwarka Mapa strony
  1. III Piknik Wędkarski w Narożnikach

III Piknik Wędkarski w Narożnikach

III Piknik Wędkarski w Narożnikach

W niedzielę o godz. 10.00 nad zalewem w Narożnikach koło Radgoszczy rozpocznie się III Rodzinno - Samorządowy Piknik Wędkarski z Agatami, połączony z II Regionalnymi Mistrzostwami "Potraw z Ryb". Imprezę organizują Urząd Gminy w Radgoszczy, Starostwo Powiatowe w Dąbrowie Tarnowskiej, Urząd Miasta i Gminy Dąbrowa Tarnowska oraz Polski Związek Wędkarski Okręg Tarnów.

Wędkowanie o puchar starosty dąbrowskiego Krzysztofa Kaczmarskiego rozpocznie się o godz. 10.00. W programie imprezy znajdzie się także budowanie zamków z piasku, rodzinne zabawy i konkursy na plaży, przejażdżki motorówką. O godz. 14.30 wystąpi zespół dziecięcy "Akord" z Radgoszczy.

Na godz. 15.00 zaplanowano oficjalne otwarcie pikniku przez wójta gminy Radgoszcz Kazimierza Chrabąszcza i przewodniczącego rady gminy Kazimierza Króla. Później odbędzie się pokaz cięcia agatów połączony z wystawą tych minerałów, przygotowaną przez Krzysztofa Polońskiego i Wacława Wójtowicza, laureatów "Lwóweckiego Lata Agatowego".

Podczas imprezy będzie można również posłuchać koncertu piosenek marynarskich, obejrzeć pokazy paralotnicze w wykonaniu członków Stowarzyszenia Sportów Ekstremalnych.

Po południu zaplanowano kolejne konkursy i rodzinne zabawy. O godz. 17.00 rozegrany zostanie turniej piłki plażowej o Puchar Wójta Gminy Radgoszcz. Wśród atrakcji znajdzie się również degustacja potraw z ryb oraz wybory "Miss A... jak Agaty". Do udziału w konkursie organizatorzy zapraszają dziewczęta i kobiety o imionach zaczynajacych się od litery "A".

Wystąpią także zespoły muzyczne "Spektrum", "Love Rampage" oraz "Hosting Crane". O godz. 22.00 imprezę zakończy pokaz sztucznych ogni.
Firma "Krispol" organizuje wyjazd autokarowy na piknik, o godz. 9.00 z parkingu firmy. Powrót uczestników pikniku po pokazie sztucznych ogni. (baja)

Źródło: Dziennik Polski

W niedzielę o godz. 10.00 nad zalewem w Narożnikach koło Radgoszczy rozpocznie się III Rodzinno - Samorządowy Piknik Wędkarski z Agatami, połączony z II Regionalnymi Mistrzostwami "Potraw z Ryb". Imprezę organizują Urząd Gminy w Radgoszczy, Starostwo Powiatowe w Dąbrowie Tarnowskiej, Urząd Miasta i Gminy Dąbrowa Tarnowska oraz Polski Związek Wędkarski Okręg Tarnów. Wędkowanie o puchar starosty dąbrowskiego Krzysztofa Kaczmarskiego rozpocznie się o godz. 10.00. W programie imprezy znajdzie się także budowanie zamków z piasku, rodzinne zabawy i konkursy na plaży, przejażdżki motorówką. O godz. 14.30 wystąpi zespół dziecięcy "Akord" z Radgoszczy. Na godz. 15.00 zaplanowano oficjalne otwarcie pikniku przez wójta gminy Radgoszcz Kazimierza Chrabąszcza i przewodniczącego rady gminy Kazimierza Króla. Później odbędzie się pokaz cięcia agatów połączony z wystawą tych minerałów, przygotowaną przez Krzysztofa Polońskiego i Wacława Wójtowicza, laureatów "Lwóweckiego Lata Agatowego". Podczas imprezy będzie można również posłuchać koncertu piosenek marynarskich, obejrzeć pokazy paralotnicze w wykonaniu członków Stowarzyszenia Sportów Ekstremalnych. Po południu zaplanowano kolejne konkursy i rodzinne zabawy. O godz. 17.00 rozegrany zostanie turniej piłki plażowej o Puchar Wójta Gminy Radgoszcz. Wśród atrakcji znajdzie się również degustacja potraw z ryb oraz wybory "Miss A... jak Agaty". Do udziału w konkursie organizatorzy zapraszają dziewczęta i kobiety o imionach zaczynajacych się od litery "A". Wystąpią także zespoły muzyczne "Spektrum", "Love Rampage" oraz "Hosting Crane". O godz. 22.00 imprezę zakończy pokaz sztucznych ogni.Firma "Krispol" organizuje wyjazd autokarowy na piknik, o godz. 9.00 z parkingu firmy. Powrót uczestników pikniku po pokazie sztucznych ogni. (baja) Źródło: Dziennik Polski