Fundusze Europejskie
Opcje dostępności Włącz powiększenie czcionki Włącz wysoki kontrast Włącz lektora
Wyszukiwarka Mapa strony
  1. III Turniej Mikołajkowy Football Academy Dąbrowa Tarnowska

III Turniej Mikołajkowy Football Academy Dąbrowa Tarnowska

III Turniej Mikołajkowy Football Academy Dąbrowa Tarnowska

III Turniej Mikołajkowy Football Academy Dąbrowa Tarnowska podzielony na trzy kategorie wiekowe na dobre wpisał się już w kalendarz imprez sportowych organizowanych przez dąbrowską szkółkę piłkarsk. W niedzielę, 1- grudnia 2017 roku ponad 200 zawodników rywalizowało na Hali Sportowej im. Agaty Mróz Olszewskiej w Dąbrowie Tarnowskiej w duchu Fair Play. Najmłodszych zawodnikom kibicował Tadeusz Kwiatkowski starosta dąbrowski. Wręczył im także pamiątkowe medale.

W turnieju udział wzięły drużyny z Wojnicza, Radłowa, Olesna , Łęgu Tarnowskiego oraz Football Academy Dąbrowa Tarnowska. Bardzo dobra zabawa , piękne bramki dużo emocji sportowych to dobra reasumpcja.

Zawodnicy, którzy wzięli udział w tegorocznej edycji turnieju otrzymali pamiątkowe, specjalnie przygotowane na tę okazję medale, które wręczył Tadeusz Kwiatkowski starosta dąbrowski, natomiast Święty Mikołaj, obdarowywał ich słodkimi upominkami.

Podczas turnieju starosta Tadeusz Kwiatkowski wyraził zadowolenie, że w powiecie działa tak innowacyjna i dynamicznie rozwijająca się szkółka piłkarska dla dzieci. Pogratulował również najmłodszym piłkarzom i ich trenerom osiągnięć sportowych oraz gry na wysokim poziomie w duchu Fair Play.

FA DT/mags

III Turniej Mikołajkowy Football Academy Dąbrowa Tarnowska podzielony na trzy kategorie wiekowe na dobre wpisał się już w kalendarz imprez sportowych organizowanych przez dąbrowską szkółkę piłkarsk. W niedzielę, 1- grudnia 2017 roku ponad 200 zawodników rywalizowało na Hali Sportowej im. Agaty Mróz Olszewskiej w Dąbrowie Tarnowskiej w duchu Fair Play. Najmłodszych zawodnikom kibicował Tadeusz Kwiatkowski starosta dąbrowski. Wręczył im także pamiątkowe medale. W turnieju udział wzięły drużyny z Wojnicza, Radłowa, Olesna , Łęgu Tarnowskiego oraz Football Academy Dąbrowa Tarnowska. Bardzo dobra zabawa , piękne bramki dużo emocji sportowych to dobra reasumpcja. Zawodnicy, którzy wzięli udział w tegorocznej edycji turnieju otrzymali pamiątkowe, specjalnie przygotowane na tę okazję medale, które wręczył Tadeusz Kwiatkowski starosta dąbrowski, natomiast Święty Mikołaj, obdarowywał ich słodkimi upominkami. Podczas turnieju starosta Tadeusz Kwiatkowski wyraził zadowolenie, że w powiecie działa tak innowacyjna i dynamicznie rozwijająca się szkółka piłkarska dla dzieci. Pogratulował również najmłodszym piłkarzom i ich trenerom osiągnięć sportowych oraz gry na wysokim poziomie w duchu Fair Play. FA DT/mags
tel. 14 642 24 31
kontakt
Projekt i wykonanie: i-t.pl
Dostępność cyfrowa
i zgodność ze standardem WCAG