Fundusze Europejskie
Opcje dostępności Włącz powiększenie czcionki Włącz wysoki kontrast Włącz lektora
Wyszukiwarka Mapa strony
  1. III Wyszehradzki Maraton

III Wyszehradzki Maraton

III Wyszehradzki Maraton

Partnerstwo Powiatu Dąbrowskiego i Powiatu Stara Lubownia przewiduje między innymi organizowanie wspólnych przedsięwzięć  sportowych. Podczas pobytu delegacji Powiatu Dąbrowskiego w Starej Lubowni odbył się III Wyszehradzki Maraton. Nasz Powiat jest oficjalnym  partnerem Wyszehradzkiego Maratonu.

Trasa maratonu, przebiegała od  Podolińca przez Starą Lubownię, Piwniczną Zdrój do Rytra. Ze względu na różnice wzniesień Maraton Wyszehradzki zalicza się do najtrudniejszych maratonów w Polsce.

Oficjalne rozpoczęcie maratonu nastąpiło w sobotę. W niedzielę rano honorowym startem  z Rynku w Podolińcu , niemal trzystu biegaczy rozpoczęło rywalizację. Jednym z nich był reprezentujący Powiat Dąbrowski Pan Krzysztof Niemiec, nauczyciel wychowania fizycznego z Dąbrowy Tarnowskiej, który wziął udział w maratonie i pokonał całą trasę liczącą 42 km 195 m.

Zobacz więcej:
http://www.visegradmaraton.info/index.php?adr=www/pl/current/news

Partnerstwo Powiatu Dąbrowskiego i Powiatu Stara Lubownia przewiduje między innymi organizowanie wspólnych przedsięwzięć  sportowych. Podczas pobytu delegacji Powiatu Dąbrowskiego w Starej Lubowni odbył się III Wyszehradzki Maraton. Nasz Powiat jest oficjalnym  partnerem Wyszehradzkiego Maratonu. Trasa maratonu, przebiegała od  Podolińca przez Starą Lubownię, Piwniczną Zdrój do Rytra. Ze względu na różnice wzniesień Maraton Wyszehradzki zalicza się do najtrudniejszych maratonów w Polsce. Oficjalne rozpoczęcie maratonu nastąpiło w sobotę. W niedzielę rano honorowym startem  z Rynku w Podolińcu , niemal trzystu biegaczy rozpoczęło rywalizację. Jednym z nich był reprezentujący Powiat Dąbrowski Pan Krzysztof Niemiec, nauczyciel wychowania fizycznego z Dąbrowy Tarnowskiej, który wziął udział w maratonie i pokonał całą trasę liczącą 42 km 195 m. Zobacz więcej: http://www.visegradmaraton.info/index.php?adr=www/pl/current/news