Fundusze Europejskie
Opcje dostępności Włącz powiększenie czcionki Włącz wysoki kontrast Włącz lektora
Wyszukiwarka Mapa strony
  1. Inauguracja ligi na raty

Inauguracja ligi na raty

Inauguracja ligi na raty

Aura nie pozwalała dotychczas na dobre rozpocząć sezonu piłkarskiego. Rogrywki IV i V ligi powinny się rozpocząć już przed tygodniem, pierwsza kolejka została jednak przeniesiona na 13 kwietnia (IV liga) i 27 kwietnia (V liga). W IV lidze tylko kilka drużyn zainauguruje sezon w weekend wielkanocny. Z powodu stanu murawy boisk odwołano m.in. mecze wyjazdowe Tarnowian - Unii w Muszynie i Tarnovii w Waksmundzie. Zagrają natomiast V-ligowcy. 

Spośród drużyn z regionu w IV lidze tylko Wolania zmierzy się Mokrzyskach ze Strażakiem (sobota o 15.00). Kibicom pozostają emocje w klasie okręgowej. Błękitni podejmują Skrzyszovię, Dunajec Zakliczyn - KRIS Szreniawę N.Wiśnicz, Gosłavia - Wietrzychowice, Orzel Cikowice - Dąbrovię, Polan Żabno - lidera rozgrywek - Orzeł Dębno, Rylovia - Ciężkowiankę a Wisła Szczucin - Bruk-Bet Niecieczę w derbach Powiśla. Wszystkie mecze rozegrane zostaną w sobotę. 

 

Źródło: inTARnet.pl

Aura nie pozwalała dotychczas na dobre rozpocząć sezonu piłkarskiego. Rogrywki IV i V ligi powinny się rozpocząć już przed tygodniem, pierwsza kolejka została jednak przeniesiona na 13 kwietnia (IV liga) i 27 kwietnia (V liga). W IV lidze tylko kilka drużyn zainauguruje sezon w weekend wielkanocny. Z powodu stanu murawy boisk odwołano m.in. mecze wyjazdowe Tarnowian - Unii w Muszynie i Tarnovii w Waksmundzie. Zagrają natomiast V-ligowcy.  Spośród drużyn z regionu w IV lidze tylko Wolania zmierzy się Mokrzyskach ze Strażakiem (sobota o 15.00). Kibicom pozostają emocje w klasie okręgowej. Błękitni podejmują Skrzyszovię, Dunajec Zakliczyn - KRIS Szreniawę N.Wiśnicz, Gosłavia - Wietrzychowice, Orzel Cikowice - Dąbrovię, Polan Żabno - lidera rozgrywek - Orzeł Dębno, Rylovia - Ciężkowiankę a Wisła Szczucin - Bruk-Bet Niecieczę w derbach Powiśla. Wszystkie mecze rozegrane zostaną w sobotę.    Źródło: inTARnet.pl