1. Indywidualna Liga Lekkoatletyczna gimnazjalistów

Indywidualna Liga Lekkoatletyczna gimnazjalistów

Wyniki rywalizacji w poszczególnych konkurencjach w kategorii dziewcząt:

Bieg na 100 m

I miejsce - Gimnazjum w Radgoszczy
II miejsce – Gimnazjum w Mędrzechowie
III miejsce – Gimnazjum nr 1 w Dąbrowie Tarnowskiej

Wyniki rywalizacji w poszczególnych konkurencjach w kategorii chłopców:

Bieg na 100 m

Sztafeta 4x100 m
I miejsce - Gimnazjum w Radgoszczy
II miejsce – Gimnazjum w Bolesławiu

W dniu 29.09.2016 r. na Stadionie Miejskim w Dąbrowie Tarnowskiej odbyła się Indywidualna Liga Lekkoatletyczna. W zawodach udział wzięło 170 dziewcząt i chłopców z 9 gimnazjów z terenu powiatu dąbrowskiego. Wyniki rywalizacji w poszczególnych konkurencjach w kategorii dziewcząt: Bieg na 100 mI miejsce - Jadwiga DudekII miejsce - Ewelina SurdelIII miejsce - Aleksandra Benenowska Bieg na 300 mI miejsce - Anna KaczówkaII miejsce - Aleksandra BenenowskaIII miejsce - Julia Kogut Bieg na 600 mI miejsce - Katarzyna ZaródII miejsce - Wiktoria BąbaIII miejsce - Ewelina Wąż Skok w dalI miejsce -- Anna KaczówkaII miejsce - Martyna MorawiecIII miejsce - Natalia Wawrzonek Pchnięcie kuląI miejsce - Angelika KaczówkaII miejsce - Aleksandra KogutIII miejsce - Joanna Kowal Rzut oszczepemI miejsce - Angelika KaczówkaII miejsce - Aleksandra KogutIII miejsce - Rozalia Białas Sztafeta 4x100 mI miejsce - Gimnazjum w RadgoszczyII miejsce – Gimnazjum w MędrzechowieIII miejsce – Gimnazjum nr 1 w Dąbrowie Tarnowskiej Wyniki rywalizacji w poszczególnych konkurencjach w kategorii chłopców: Bieg na 100 mI miejsce - Mikołaj CiomborII miejsce - Jacek SieradzkiIII miejsce - Dawid Oleś Bieg na 300 mI miejsce - Radosław KułagaII miejsce - Jakub FrącIII miejsce - Patryk Krupa Bieg na 1000 mI miejsce - Jakub JarzwiecII miejsce - Tomasz MazurIII miejsce - Mariusz Ziemian Skok w dalI miejsce - Mikołaj CiomborII miejsce - Jakub FrącIII miejsce - Krzysztof Rojowski Pchnięcie kuląI miejsce - Marcin SzułakiewiczII miejsce - Adrian RogowskiIII miejsce - Michał Żołądź Rzut oszczepemI miejsce - Jacek SieradzkiII miejsce - Dawid LizakIII miejsce - Rafał Rzepka Sztafeta 4x100 mI miejsce - Gimnazjum w RadgoszczyII miejsce – Gimnazjum w Bolesławiu Po zakończonej rywalizacji zwycięzcy otrzymali pamiątkowe medale i dyplomy, które zostały zakupione ze środków dotacji Powiatu Dąbrowskiego przekazanej Powiatowemu Szkolnemu Związkowi Sportowemu w Dąbrowie Tarnowskiej na realizację zadania pn. „Współzawodnictwo sportowe dzieci i młodzieży szkół z terenu powiatu dąbrowskiego w ramach Małopolskiego Systemu Współzawodnictwa Sportowego."