Fundusze Europejskie
Opcje dostępności Włącz powiększenie czcionki Włącz wysoki kontrast Włącz lektora
Wyszukiwarka Mapa strony
  1. Indywidualne biegi przełajowe dla szkół podstawowych i gimnazjalnych

Indywidualne biegi przełajowe dla szkół podstawowych i gimnazjalnych

Indywidualne biegi przełajowe dla szkół podstawowych i gimnazjalnych

30 września w lesie beleryt odbyły się indywidualne biegi przełajowe dla szkół podstawowych i gimnazjalnych z Powiatu Dąbrowskiego. Zawody odbywały się w kategorii chłopców i dziewcząt, osobno dla klas: IV, V, VI szkół  podstawowych i klas: I, II, III gimnazjum.

Uczniowie, którzy zajęli miejsca premiowane awansem na zawody wojewódzkie, w poszczególnych kategoriach:

SZKOŁA PODSTAWOWA – Dziewczęta

Klasa IV

  1. Julia Kogut – Szkoła Podstawowa w Radgoszczy
  2. Klaudia Byszewska – Szkoła Podstawowa nr 1 w Dąbrowie Tarnowskiej
  3. Gabriela Kusior – Szkoła Podstawowa w Bolesławiu
  4. Dominika Babiarz – Szkoła Podstawowa w Luszowicach
  5. Anna Kaczówka - Szkoła Podstawowa w Bolesławiu
  6. Kamila Machaj – Szkoła Podstawowa w Nieczajnie Górnej

Klasa V

  1. Klaudia Pikul – Szkoła Podstawowa w Radgoszczy
  2. Klaudia Sroga - Szkoła Podstawowa w Szczucinie
  3. Natalia Łabuz - Szkoła Podstawowa w Radgoszczy
  4. Ola Zielińska - Szkoła Podstawowa w Radgoszczy
  5. Magdalena Czapla - Szkoła Podstawowa w Dąbrowicy
  6. Paulina Banaś - Szkoła Podstawowa w Radgoszczy

Klasa VI

  1. Mariola Camona – Szkoła Podstawowa w Luszowicach
  2. Anna Faltyn - Szkoła Podstawowa w Skrzynce
  3. Monika Wąż - Szkoła Podstawowa w Nieczajnie Górnej
  4. Justyna Wałaszek - Szkoła Podstawowa w Luszowicach
  5. Angelika Guła - Szkoła Podstawowa w Szarwarku
  6. Jessica Strycharz - Szkoła Podstawowa w Szczucinie

SZKOŁA PODSTAWOWA – Chłopcy

Klasa IV

  1. Jakub Frąc – Szkoła Podstawowa w Radgoszczy
  2. Tomasz Mazur – Szkoła Podstawowa w Radgoszczy
  3. Mariusz Ziemian - Szkoła Podstawowa w Oleśnie
  4. Patryk Pietras - Szkoła Podstawowa nr 1 w Dąbrowie Tarnowskiej
  5. Dariusz Wójcik - Szkoła Podstawowa w Szczucinie
  6. Filip Kuta - Szkoła Podstawowa w Lipinach

Klasa V

  1. Daniel Bochenek – Szkoła Podstawowa w Nieczajnie Górnej
  2. Mateusz Ryś - Szkoła Podstawowa w Radgoszczy
  3. Filip Kuta- Szkoła Podstawowa w Luszowicach
  4. Kamil Woźniak - Szkoła Podstawowa w Bolesławiu
  5. Bartosz Świder - Szkoła Podstawowa w Luszowicach
  6. Szymon Panek - Szkoła Podstawowa w Luszowicach

Klasa VI

  1. Piotr Cygan – Szkoła Podstawowa w Lipinach
  2. Ernest Maliga - Szkoła Podstawowa nr 1 w Dąbrowie Tarnowskiej
  3. Rafał Borek - Szkoła Podstawowa w Smęgorzowie
  4. Bartłomiej Gromski - Szkoła Podstawowa w Szczucinie
  5. Dawid Kaczówka - Szkoła Podstawowa w Bolesławiu
  6. Jakub Skrzyniarz - Szkoła Podstawowa nr 1 w Dąbrowie Tarnowskiej

GIMNAZJUM – Dziewczęta

Klasa I

  1. Katarzyna Jaje – Gimnazjum w Radgoszczy
  2. Paulina Przemyska – Gimnazjum w Radgoszczy
  3. Karolina Doroż – Gimnazjum w Radgoszczy
  4. Dominika Czarnecka - Gimnazjum nr 1 w Dąbrowie Tarnowskiej
  5. Karolina Kabat -Gimnazjum nr 1 w Dąbrowie Tarnowskiej
  6. Małgorzata Korczak -  Gimnazjum w Borkach

Klasa II

  1. Sara Gierczyńska – Gimnazjum w Radgoszczy
  2. Karolina Korbaś – Gimnazjum w Szczucinie
  3. Małgorzata Miklasińska – Gimnazjum w Borkach
  4. Klaudia Kurpaska - Gimnazjum  w Podlipiu
  5. Angelika Mazur -Gimnazjum w Radgoszczy
  6. Klaudia Boksa -  Gimnazjum nr 1 w Dąbrowie Tarnowskiej

Klasa III

  1. Marzena Orszulak – Gimnazjum w Mędrzechowie 
  2. Zuziak Angelika – Gimnazjum w Luszowicach 
  3. Sylwia Zuba – Gimnazjum w Borkach 
  4. Nel Niezgoda - Gimnazjum  w Podlipiu 
  5. Ewa Furgał -Gimnazjum w Radgoszczy 
  6. Natalia Szułakiewicz -  Gimnazjum nr 1 w Dąbrowie Tarnowskiej

GIMNAZJUM – Chłopcy

Klasa I

  1. Konrad Szmist  – Gimnazjum w Podlipiu
  2. Wojciech Wałaszek – Gimnazjum w Luszowicach
  3. Kamil Wierzba – Gimnazjum nr 1 w Dąbrowie Tarnowskiej
  4. Krystian Wajda - Gimnazjum w Oleśnie
  5. Mirosław Pietryka -Gimnazjum w Borkach
  6. Patryk Rokocz -  Gimnazjum nr 2 w Dąbrowie Tarnowskiej

Klasa II

  1. Tomasz Dynak – Gimnazjum w Mędrzechowie
  2. Mariusz Pytka – Gimnazjum w Oleśnie
  3. Sławomir Urban – Gimnazjum w Radgoszczy
  4. Bartosz Żurawski – Gimnazjum w Luszowicach
  5. Daniel Nowicki -Gimnazjum w Szczucinie
  6. Michał Czosnyka -  Gimnazjum w Oleśnie

Klasa III

  1. Paweł Czajkowski – Gimnazjum w Podlipiu
  2. Kamil Wałaszek – Gimnazjum nr 2 w Dąbrowie Tarnowskiej
  3. Piotr Łosowski – Gimnazjum w Podlipiu
  4. Paweł Sekuła – Gimnazjum w Borkach
  5. Kamil Filipski - Gimnazjum w Borkach
  6. Damian Bania -  Gimnazjum w Podlipiu

Dyplomy i statuetki, ufundowane przez Zarząd Powiatu w Dąbrowie Tarnowskiej, wręczali opiekunowie drużyn.

Organizatorem indywidualnych biegów przełajowych był Powiatowy Szkolny Związek Sportowy.

30 września w lesie beleryt odbyły się indywidualne biegi przełajowe dla szkół podstawowych i gimnazjalnych z Powiatu Dąbrowskiego. Zawody odbywały się w kategorii chłopców i dziewcząt, osobno dla klas: IV, V, VI szkół  podstawowych i klas: I, II, III gimnazjum. Uczniowie, którzy zajęli miejsca premiowane awansem na zawody wojewódzkie, w poszczególnych kategoriach: SZKOŁA PODSTAWOWA – Dziewczęta Klasa IV Julia Kogut – Szkoła Podstawowa w Radgoszczy Klaudia Byszewska – Szkoła Podstawowa nr 1 w Dąbrowie Tarnowskiej Gabriela Kusior – Szkoła Podstawowa w Bolesławiu Dominika Babiarz – Szkoła Podstawowa w Luszowicach Anna Kaczówka - Szkoła Podstawowa w Bolesławiu Kamila Machaj – Szkoła Podstawowa w Nieczajnie Górnej Klasa V Klaudia Pikul – Szkoła Podstawowa w Radgoszczy Klaudia Sroga - Szkoła Podstawowa w Szczucinie Natalia Łabuz - Szkoła Podstawowa w Radgoszczy Ola Zielińska - Szkoła Podstawowa w Radgoszczy Magdalena Czapla - Szkoła Podstawowa w Dąbrowicy Paulina Banaś - Szkoła Podstawowa w Radgoszczy Klasa VI Mariola Camona – Szkoła Podstawowa w Luszowicach Anna Faltyn - Szkoła Podstawowa w Skrzynce Monika Wąż - Szkoła Podstawowa w Nieczajnie Górnej Justyna Wałaszek - Szkoła Podstawowa w Luszowicach Angelika Guła - Szkoła Podstawowa w Szarwarku Jessica Strycharz - Szkoła Podstawowa w Szczucinie SZKOŁA PODSTAWOWA – Chłopcy Klasa IV Jakub Frąc – Szkoła Podstawowa w Radgoszczy Tomasz Mazur – Szkoła Podstawowa w Radgoszczy Mariusz Ziemian - Szkoła Podstawowa w Oleśnie Patryk Pietras - Szkoła Podstawowa nr 1 w Dąbrowie Tarnowskiej Dariusz Wójcik - Szkoła Podstawowa w Szczucinie Filip Kuta - Szkoła Podstawowa w Lipinach Klasa V Daniel Bochenek – Szkoła Podstawowa w Nieczajnie Górnej Mateusz Ryś - Szkoła Podstawowa w Radgoszczy Filip Kuta- Szkoła Podstawowa w Luszowicach Kamil Woźniak - Szkoła Podstawowa w Bolesławiu Bartosz Świder - Szkoła Podstawowa w Luszowicach Szymon Panek - Szkoła Podstawowa w Luszowicach Klasa VI Piotr Cygan – Szkoła Podstawowa w Lipinach Ernest Maliga - Szkoła Podstawowa nr 1 w Dąbrowie Tarnowskiej Rafał Borek - Szkoła Podstawowa w Smęgorzowie Bartłomiej Gromski - Szkoła Podstawowa w Szczucinie Dawid Kaczówka - Szkoła Podstawowa w Bolesławiu Jakub Skrzyniarz - Szkoła Podstawowa nr 1 w Dąbrowie Tarnowskiej GIMNAZJUM – Dziewczęta Klasa I Katarzyna Jaje – Gimnazjum w Radgoszczy Paulina Przemyska – Gimnazjum w Radgoszczy Karolina Doroż – Gimnazjum w Radgoszczy Dominika Czarnecka - Gimnazjum nr 1 w Dąbrowie Tarnowskiej Karolina Kabat -Gimnazjum nr 1 w Dąbrowie Tarnowskiej Małgorzata Korczak -  Gimnazjum w Borkach Klasa II Sara Gierczyńska – Gimnazjum w Radgoszczy Karolina Korbaś – Gimnazjum w Szczucinie Małgorzata Miklasińska – Gimnazjum w Borkach Klaudia Kurpaska - Gimnazjum  w Podlipiu Angelika Mazur -Gimnazjum w Radgoszczy Klaudia Boksa -  Gimnazjum nr 1 w Dąbrowie Tarnowskiej Klasa III Marzena Orszulak – Gimnazjum w Mędrzechowie  Zuziak Angelika – Gimnazjum w Luszowicach  Sylwia Zuba – Gimnazjum w Borkach  Nel Niezgoda - Gimnazjum  w Podlipiu  Ewa Furgał -Gimnazjum w Radgoszczy  Natalia Szułakiewicz -  Gimnazjum nr 1 w Dąbrowie Tarnowskiej GIMNAZJUM – Chłopcy Klasa I Konrad Szmist  – Gimnazjum w Podlipiu Wojciech Wałaszek – Gimnazjum w Luszowicach Kamil Wierzba – Gimnazjum nr 1 w Dąbrowie Tarnowskiej Krystian Wajda - Gimnazjum w Oleśnie Mirosław Pietryka -Gimnazjum w Borkach Patryk Rokocz -  Gimnazjum nr 2 w Dąbrowie Tarnowskiej Klasa II Tomasz Dynak – Gimnazjum w Mędrzechowie Mariusz Pytka – Gimnazjum w Oleśnie Sławomir Urban – Gimnazjum w Radgoszczy Bartosz Żurawski – Gimnazjum w Luszowicach Daniel Nowicki -Gimnazjum w Szczucinie Michał Czosnyka -  Gimnazjum w Oleśnie Klasa III Paweł Czajkowski – Gimnazjum w Podlipiu Kamil Wałaszek – Gimnazjum nr 2 w Dąbrowie Tarnowskiej Piotr Łosowski – Gimnazjum w Podlipiu Paweł Sekuła – Gimnazjum w Borkach Kamil Filipski - Gimnazjum w Borkach Damian Bania -  Gimnazjum w Podlipiu Dyplomy i statuetki, ufundowane przez Zarząd Powiatu w Dąbrowie Tarnowskiej, wręczali opiekunowie drużyn. Organizatorem indywidualnych biegów przełajowych był Powiatowy Szkolny Związek Sportowy.